2733
2734
عنوان

حرف مسخره شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 8090 بازدید | 209 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی میمونی باهاش 😞😞😞 تو تاپیکت بودم فک کردم میخای بری از پیشش 

کجا رو دارم برم 😔😔😔😔

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢

این خیلی بچه گانس که بگی من رو نمیدم یا وظیفه من نیست یا چندشم میشه

چطور چندش نشد شرت کثیفتو بزار جلو چشم اون  

تو رابطه هم چندشت میشه ایا؟

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤
2728
وای من یا شرتمو همون لحظه میشورم یا اگه نتونم بشورم انقد قایمش میکنم که شوهرم نبینه در صورتی که اصلا ...

خب مگه چه اشکال داره شورتت ببینه بزار ببینن زنا چه زجری میکشن تازه من از عمد میگم برو سطل تو دستشویی خالی کن که توش پر نوار بهداشتی خونی ببینه بفهمه برای همین الان فهمیده تا ۳ روز وقتی اینجوری میشم میگه ناهار شام نزار خودش غذا ار بیرون میخره خسته نباشه کار خونه میکته

بنظرم همه حداقل ی بار شستن بعضیام همیشه میشورن منم گاهی اوقات  میندازم ماشین گاهی اوقاتم دستم م ...

نه عزیزم وظیفه نیست فقط و فقط لطف و محبت یه خانمه.من خودم لباس زیرای خودمو با دست میشورم.ماله شوهرمو تو ماشین لباسشویی میندازم.جوراباشو خودش میشوره.هیچوقت نگو وظیفه چون شرعی وظیفه ای نداره خانم

2738
این خیلی بچه گانس که بگی من رو نمیدم یا وظیفه من نیست یا چندشم میشه چطور چندش نشد شرت کثیفتو بزار ج ...

تو رابطه اصلا چندشی نیستم بیشتر از همه نخواستم بهش رو بدم وه عادت کنه

زندگی تعامل و کمک به هم دیگه ست

شوهرت لباس کثیف شمارو دیده شسته،چه اشکالی داره شماهم دم مهمونی رفتن یه جوراب میشستی؟قرار نبوده که وظیفه ت بشه

این مهم بودن و علاقه طرف رو میرسونه 

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
خب مگه چه اشکال داره شورتت ببینه بزار ببینن زنا چه زجری میکشن تازه من از عمد میگم برو سطل تو دستشویی ...

مگه حتما باید خونو ببینه تا بفهمه سخته؟؟؟؟من از نوار خودمم حالم بهم میخوره سریع تو کاغذ میپیچم میندازم سطل.

والامن مال دخترم کثیف میش میندازم میره،، خوذش دلش نمی گیر من بدتر شوهر بسیار مرد عاشق پیشه ای چون واقعا عشق میخواد چنین،، کاری،،، استارتر،،، اسلام گفته پول بگیر ولی وفتن دادن اب دست مرد و خدمت به مرد پاداش ش بهشت 

زندگی تعامل و کمک به هم دیگه ست شوهرت لباس کثیف شمارو دیده شسته،چه اشکالی داره شماهم دم مهمونی رفتن ...

عزیزم جوراب شستن علاقه رو نمیرسونه وقتی طرف خودش دست داره میتونه بشوره!!!من عاشق شوهرمم اما تو این 10 سال یه بارم جورابشو نشستم اما جونمم براش میدم

نه عزیزم وظیفه نیست فقط و فقط لطف و محبت یه خانمه.من خودم لباس زیرای خودمو با دست میشورم.ماله شوهرمو ...

دقیقا منم همین نظرو دارم ولی بیشتر مردا فهم و شعور ندارن اگر یکبار این کار کنی فکر میکنه وظیفت نه لطفت

2706