2737
2734
عنوان

حرف مسخره شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 8093 بازدید | 209 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا شوهر بیچاره از صب تا شب میره سر کار با اون خستگی میاد خونه حالا یه جورابم براش نشوری که دیگه ظلمه

من جوراباشو میندازم تو ماشین ولی لباس زیراشو خودم میشورم خودش خیلی سعی میکنه بشوره که من نشورم ولی من اصرار میکنم و خودم میشورم براش

خودت تنها برو روانشناس حالت هاشو بگو یه راه حلی میده بلاخره خانوادت میدونن؟ موقعیت طلاق نداری؟

نه ندارم 

خانوادم اگه پشتم بودن همین الان جمع میکردم میرفتم ولی متاسفانه پشتم نیستن 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
2728
بنده خدا لباس زیر کثیفتو برداشته شسته! مال من باشه اینقدر اخ و پیف میکنه، دیگه برداره بشوره؟! عمرا!! ...

خودش مگه دست نداره

گر آخرین فریب تو ای زندگی نبود....اینک هزار بار رها کرده بودمت😭😭😭
منم دوسندارم بشورم جوراباشو اما اینجوری ام بش نمیگم ...کلا وقتی میگ جورابام کثیف شده من هیچی نمیگم خ ...

من تا حالا بهم نگفته بود بشور اون شب مهمونی میخواستیم بریم جوراب نداشت من گفت خب بخر یه جفت 

وای من یا شرتمو همون لحظه میشورم یا اگه نتونم بشورم انقد قایمش میکنم که شوهرم نبینه در صورتی که اصلا ادم وسواسی نیست ولی خودم خیلی سختمه شورت کثیفمو ببینه درضمن جوراباش و لباس زیرشو همیشه من میشورم مشکلی هم ندارم  

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤
2740
خدا چله پری بکی😞😞😞😞تفه نیوره هر پیای دس بخه ی عزیزم خوبه تصمیم برا نجاتت گرفتی منم داداش نفهمم ...

چیکار کنم من عادت کردم 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
من اصلا رو نمیدم به مرد که بخواد همه چیو وظیفم بدونه تو اسلام حتی بابت شیر دادن بچه خم ما خانم ها می ...

خوش به حالت من که انقد رو دادم به شوهرم کم مونده دیگه سوارم شه😔

زیادی خوبی کردنم تهش داستانه !

استارتر با این تاپیک و جوابهایی که داری میدی معلومه ی چیزایی از روشن فکری و حقوق زن و مرد شنیدی ولی در اجرا کردنش به شدت داری اشتب  میزنی  🙄🙄🙄🙄✋✋✋✋

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
من تا حالا بهم نگفته بود بشور اون شب مهمونی میخواستیم بریم جوراب نداشت من گفت خب بخر یه جفت 

شوهرت چون اولین بار اینجور بهش گفتی ناراحت شده به روت میاره 

آرزویت را برآورده می کند همان خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند....

بنظرم همه حداقل ی بار شستن بعضیام همیشه میشورن منم گاهی اوقات  میندازم ماشین گاهی اوقاتم دستم میشورم خب این وظیفه ی هرزنیه که ن تنها جوراب بلکه هنه لباسای مردشو بشوره اتو بزنه و تا کنه بزاره تو کمد تا شوهرم احساس کنه زنش براش ارزش قائله😊

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2706