2737
2739
عنوان

توروخدا میشه بیاین؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 95 پست

مثل خواهرشوهرای کثافت منن ازشون متنفرم ولی من شوهرم بهشون گفته تا به خاطر رفتاراتون از زنم عذر خواهی نکنین پامو خونتون نمیزارم دلم خنک شد

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

واااا. عزیزم چند سالته؟ خوب نیومد که نیومد. به جهنم. واسه این با شوهرت حتما دعوا هم کردی، ولله من هم خواهر شوهرم تو عروسیها نمیاد سمتم. ولی تو خونه و بیرون همش با همیم. یعنی بنظرت من هم برم دعوا کنم؟ خوب هر کس یه اخلاقی داره و خوب هر کس یه رسمی دره. شوهرتو اجبار نکن که پول کم بده. اینجوری خواهر شوهرت  جلو خانواده ی شوهرش کوچیک میشه زشته. تا عمر داره سرکوفت همین شوهرتو میشنوه. تروخدا زندگیهاتون رو بکنید. بابا هزاران بار گفتم همون چارچوب خونه اتون مهمه بقیه دیگه کلیشه هستن. تمام شد رفت

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک سال و خورده ای با خواهرشوهرم حرف نمیزنم کلا خیلی بی ادبه از شب عروسیم تا الان شوهرمم میدونه تقصیر من نبوده اما باهاش حرف میزنه و زنگ میزنن به هم منم همون اول گفتم تو خودتو بکش کنار اگه خواهرت حرفی زد بهش بگو چرا به من میگی برو به خودش بگو حقم نداری پشت سر زنم پیش من چیزی بگی اونم اینا رو بهش گفته منم خودم تلافی کاراشو میکنم چون دوس نداشتم شوهرم وسط بیفته و دعوا بشه انوقت زندگی خودم خراب میشه 

2728
خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتره

دقیقااا

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
اگه نشستی شوهرت تلافی کنه به همین خیال باش  تو هم خودت تلافی کن به شوهرت نگو  یه بار یه ...

چکار کردی؟ 😃

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
جدا خوابیدن که اصلا کار درستی نبوذه....بعدشم کجای دنیا شوهرا ازین کارا میکنن که کسی که خانمشون رو اذ ...

حرفات درست بود ولی این اقاییییی گفتنت کارو خراب کرد😁😁😁

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)
رسم من دراوردی ک مادرشوهر ب سود دختر و تیغ زدن برادر دراورده از خودش...تااونجایی ک یادم میاد واسه دخ ...

والا تو این گرونی همه میخوان دورهم بگن وبخندن 

پول آجیل ومیوه به سختی درمیاد این وسط هرسال تیغوندن بحثش جداس

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
2738
منم همینو میخوام اما شوهرم فک میکنه کار کوچیکی با من کردن 

خواهر شوهر تنفر انگیز ترین ادم رو زمینه .......منکه میبینمشون تهوع میگیرم 

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
دقیقا  من بودمو یا تار مو رو سر شوهرم نمیزاشتم بمونه

😔😔😔😔

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
مثل خواهرشوهرای کثافت منن ازشون متنفرم ولی من شوهرم بهشون گفته تا به خاطر رفتاراتون از زنم عذر خواهی ...

من خواهرشوهرم تو خونس انقدر بی ادبه هر وقت میرم از اتاق نمیاد بیرون منم به مادرش گفتم من میام خونه شما به خاطر شما هر وقت شوهر کرد اگه رفتم خونش انوقت قیافه بگیره اخه یجوری رفتار میکنه انگار من نباید برم اونجا 

من خواهرشوهرم تو خونس انقدر بی ادبه هر وقت میرم از اتاق نمیاد بیرون منم به مادرش گفتم من میام خونه ش ...

به یه ورت بگیرش عنترو اه من نمیدونم چرا سگ میشن وپاچه میگیرن خب ادم باش احمق

۱۳ ساله ازدولج کرده

الکیییی میگی😨😨 اصلاااااا نشنیدم این رسمو بعد از ۱۳ ساله شب یلدایی میبرن شاید ۱۰ تا خواهر شوهر داشتی باشی باید برا هر ۱۰ تاشون ببرین؟؟ من تو نی نی سایت خیلی رسم ها رو دیدم که خودمون نداشتیم عجیب نبودن واسم .اما این یه خرده تخیلیه

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)
2706