2737
2739
عنوان

توروخدا میشه بیاین؟؟😔😔

819 بازدید | 95 پست

سلام 

اومدم اینجا داستان دعوامو بنوسیم که شما بگید حق با کیه 

من با شوهرم رابطه خوبی داریم 

ولی چیزی که هست خانواده شوهرم وقتی شوهرم نیست کارایی میکنن که منو اذیت میکنه 

ی مورد آخرش این بود که چند هفته پیش رفته بودیم عروسی یکی از اقوام و خواهرشوهرم بخاطر اینکه من رفته بودم آرایشگاه و لباسم خیلی قشنگ و گرون بود تا آخر مراسم سمت من نیومد و من بین اون همه جمعیت تنها بودم 

درحالی که جلوی شوهرم کلی با من مهربونه و دوسم داره 

من وقتی اومدم کلی گریه کردم تا دیشب 

شوهرم اینا رسم دارن هرسال شب چله و عیدی ببرن واس خواهرشوهرم 

گفت من ۳ هفتس به خاطر تو بهش زنگ نزدم اما هرچی بشه من شب چلشو واسش میبرم 

گفتم خب به خاطر من ی مقدار مبلغشو کم کن که منم پیش خودم بگم واس شوهرم من مهم ترم 

اما گفت تو باید با این رسم ما کنار بیای و من هرچقدر بخوام میبرم و نمیشه کم بهش بدیم 

حالا من چیکار کنم 

دلم خیلی شکسته 

مگه منم خانم اون خونه نیستم؟ 

رضایت من چی میشه؟ 

مگه همه شوهرای دنیا نمیگن اگه کسی خانمشونو اذیت کرد مثلا دیگه بهش کادو نمیدن یا هواشو ندارن؟ 

شوهر من خیلی هواشو داره دوس نداره اون ناراحت بشه 

اینم بگم که خودش میگه من اگه کم ببرم آبروم میره 

شوهرم اصلا نظر من واسش مهم نیست 

میگه تو خونواده ما بخاطر ی پشتشونو کنن بهم و اینا از هم نمیبرن 

خواهرشوهرم حتی وقتی مامانمم میبینه پشتشو میکنه بهش 

فقط جلو شوهرم خوبن😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین که بخاطرت بهشون زنگ نزده خودش کلیه 😁😁شوهر من اگه بود میگفت قرار نیست آبجی من بچسبه به تو 

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
دیشبم جدا ازش خوابیدم  دلم خیلی شکسته ازش

اشتیاه بوده کارت که.توهم بی توجه باش بهش همیشه.زمانیم که بهت توجه میکنه جلو شوهرت خودتو بگیر به شب چله ای هم زیاد توجه نکن نهایتا به خودت بگو گور بابات تو میخای از صبح تا شب جون بکنی پول در بیاری تا دلت اروم شه

2738

تو اين مورد حق با شوهرته عزيزم

مثل اينه ك شوهرت ب تو بگه مامانتو نبايد بيشتر از من دوس داشته باشي!!!!!!!!

شما چكار داري بذار هرچقد دوس داره ب خواهرش بده

بخاطر توام ك چندوقت ب خواهرش ز نزده ديگ

حالا اون ك جلو شوهرت باتو خوبن ولي پشت سر نه  حق باتوء

اينو ميتوني ب شوهرت بگي تا شوهرتم با اونا درميون بذاره گلم

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  

توهم وقتی شوهرت نیس کم محلی کن 

تنها اینجوری میتونی تلافی کنی 

چون فکنم خانواده همسرت خیلی پشت همن

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

نه بابا فکر نکنی به خاطر تو باید پشت به خونوادش کنه . هیچ مردی اینطوری نیست . تو هم تا شوهرت هست باهاشون خوب باش وقتی نیست تحویل نزار 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2706