2737
2739
عنوان

کسی هست ک پارسال کنکورتجربی داده وکتاباشواحتیاج نداشته باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 128 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کنکور وسواس کارو خراب میکنه

من خیلی وسواسی میشم هی میخونم بعد فک میکنم یادمرفته😫 مرسی بابت اون عکس ازش اسکرین گرفتم

خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا
2731
من فقط پزشکی میخوام، همسرمم میگه فقط پزشکی باید بیاری در واقع عشق من پزشکیه

ای جان راستی بچه هم دارید؟؟ انشالله همگی قبول میشیم 

الان چن ماهه شروع کردید؟؟

خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا
من خیلی وسواسی میشم هی میخونم بعد فک میکنم یادمرفته😫 مرسی بابت اون عکس ازش اسکرین گرفتم

نه دیگه مقاومت کن دربرابرش . اون فراموشی رو همه فکرشو میکنن باید خودتو توحل تست ها بسنجی، خیلی مرور داشته باشی . ادم درسهارو یادمیگیره ، اینکه یادشون بگیره و بتونه هرسوالی ک دادن حل کنه مهمه ادم واسه هنین پشتکاره میجنگه دیگه

ان شالله . چندسالتونه؟؟ ب تخصص هم فکر کردین؟

خب من ۳۳ سالمه 

با معادل کردن واحد ها ۵ سال پزشکی عمومی زمان میبره

و چون متاهلم میتونم همون سال پایان درس تخصص امتحان بدم ، که امتحان میدم و قبول میشم و اینم چهار سال طول میکشه.یعنی در ۴۲ سالگی یه خانم پزشک متخصص خوشگل و جواااااانم 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
ای جان راستی بچه هم دارید؟؟ انشالله همگی قبول میشیم  الان چن ماهه شروع کردید؟؟

بچه ندارم، احتمالا اسفند یا فروردین اقدام کنم، الان شرایط بارداری ندارم

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
2740
خب من ۳۳ سالمه  با معادل کردن واحد ها ۵ سال پزشکی عمومی زمان میبره و چون متاهلم میتونم همون س ...

😅😅😅به به چ عالی ان شالله ب خواستت برسی هم شما وهم پرینکا باربی وفدک جون وخودم😁😍

2706