2733
2739
عنوان

کسی هست ک پارسال کنکورتجربی داده وکتاباشواحتیاج نداشته باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 128 پست
شمامیتونی ی برنامه بهم بدی مثلن درس هاروچجوری پیش ببرم ک تا اردیبهشت تموم بشه اخه ازمونم عقبم نمیشه ...

من آزمون نمیدم، روزانه ۴ درس توی برنامه بگذار، ۲ تا  عمونی و ۲ تا اختصاصی.

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی مگه 21دی از پایه هست بازم من اصن برنامشو ندارم ی توضیح میدی؟؟فک کنم بعضی کانالا سوالات ومیز ...

نه قسمتهایی از پیش دانشگاهیه فقط . ببین اخه چاره چیه . تنها ارمونی ک روبرومونه میتونیم با برنامش بخونیم همونه دیگه . بزن برنامه راهبردی کانون قلمچی۹۸، دانلود کن عمومی و اختصاصی تجربی

2728
من آزمون نمیدم، روزانه ۴ درس توی برنامه بگذار، ۲ تا  عمونی و ۲ تا اختصاصی.

اره مگه اینجوری کنم وبنظرت از ریاضی وفیزیک چیزی حذف کنم چون از ریاضی متنفرم😰

خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا
2738
خب مباحثش مگه ب هم مرتبط نیست؟؟ سلول و مولکول هم توگیاهانه هم انسان و جانوران ، ژنتیکم ک 

مثلا من توی دانشگاه چیزی از گوارش و تنفس و حرکت و ... نخوندم 

مباحث ما در دانشگاه بررسی موارد خیلی ریز بوده 

خوندن برای کنکور واقعا متفاوته

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
نه قسمتهایی از پیش دانشگاهیه فقط . ببین اخه چاره چیه . تنها ارمونی ک روبرومونه میتونیم با برنامش بخو ...

خب من از پایه میخوا شروع کنم فک نکنم بتونم با این برنامه های ازمون ها جلو برم یجوری وسواس میگیرم مگه فقط با برنامه خودم برم جلو😔

خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا
2706