2737
2739
عنوان

بچه ها یادتونه ماجرای اعدام شهلا جاهد که سال ۸۹ اعدام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 32944 بازدید | 224 پست
اره واقعا. اونم دوتا نوجوون ۱۶ ساله... معلوم‌نیست واقعا تحت تاثیر چی بودن ک این کار هولناکو کردن... ...

اره قطعا یه اتفاق بزرگی بوده پشت این موضوع!

نمیدونم چطور خودشون رو بخشیدن

البت بعضیا ذاتن بی رحمن من خیلی معتقدم ب این

الهی امین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قضیه محمدخانی زمان خودش واقعا شوک آور بود برامون، من پرسپولیسی ام و از روز اولش پیگیر بودم حتی روزنامه های اون زمانو هم داریم... بنظر من ناصر تو این قتل هیچ دخالتی نداشته .اولا حضور نداشت تو اردو خارج از کشور بود. بعدشم مثلا چه سودی برد از قتل همسرش! آبرو براش نموند و کلا خیلی منفور شد...

شهلا هم که تو اعترافاتش همونطور که دوستان اشاره کردن یه چیزایی گفته بود که ثابت میکرد اونجا بوده، و یادمه همونروز به یه شماره حسابی پول واریز کرده و بود و ... ولی منم احساس میکنم شریک جرم هم داشته

شهلا واقعا بزور وارد زندگی ناصر شده بود و بنظرم آدم با وجدانی نبوده... 

ممنونم عزیزم💗لطف کردی

خواهش میکنم گلم 😘😘

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2731
قضیه محمدخانی زمان خودش واقعا شوک آور بود برامون، من پرسپولیسی ام و از روز اولش پیگیر بودم حتی روزنا ...

ولی همه چی از اون مرد شروع شد!!

ممکنه جفتشون نقشه رو کشیده باشن و شهلا و کس دیگ اجرا کرده باشن

من یادمه دادگاه شهلا رو نشون میداد که حرفای متناقص میزد یه چیزی رو به قاضی میگفت ۳۰ ثانیه بعد انکار میکرد...اصلا حال درستی نداشت معلوم بود!

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)

[QUOTE=77118933]خب بابا ما رفتیم شما بحرف

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2740
کلا من گاهی وقتا از انسان میترسم نه فرشته ایم نه شیطان میتونیم بد بد باشیم از بد بودن خیلی میترسم ...

واقعا وقتی که ادما خداوانسانیت وفراموش میکنن دست به هرکاری میزنن

روزگارغریبی ست دوستان هم غریبه شدن صراحی

اصلا دوست ندارم که بفهمم کار شهلا بوده.حس بدی بهم دست میده.چقدر تناقض هس تو این پرونده

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)

خشم و هیاهو دقیقا داستان ایناست

تابلو که خود محمدخانی دست داشته

من هنوز شاهرخ و سمیه تو ذهنمه

دلم میخواد بدونم الان دارن چطوری زندگی میکنن

عذاب وجدان دارن یا نه

خدایا مرسی عشقم آفریدی👶❤
ولی همه چی از اون مرد شروع شد!! ممکنه جفتشون نقشه رو کشیده باشن و شهلا و کس دیگ اجرا کرده باشن

آخه عزیزم نباید یه سودی واسش داشته باشه این حرکت!

به گفته خیلی از همبازیاش و همچنین خانواده زنش ، محمدخانی با زنش هیچ مشکلی نداشته و خیلی زن دوست داشتنی ای بوده، خب مگه دیوانه اس زن نازنینشو بکشه و شهلا رو از دست بده و مهمتر از همه آبرو و حیثیتش بره پیش بچه هاش و جامعه فوتبال و کلا ایران؟

در ضمن اتفاقا همه چی از اون زن شروع شده، خب اون موقع اومده سراغ ناصر و گفته عاشقتم و حتی بخاطرش فرار کرده و بعدا به واسطه یکی از دوستای ناصر، باهاش وارد رابطه شده. ولی خب قطعا محمدخانی هم کاملا مقصره در این مورد.

محمد خانی ادم معروفی بود زنش هم  بسیار خونواده داربود 

هرگز باابروی خودش بازی نمیکنه که بیاد زنش و بکشه

اشتباه کرد ک زن صیغه کرد ...

ب نفسهای پاکتون با ذکر یک صلواات شدیدااا نیااازمندم 
2706