2733
2734
عنوان

بچه ها یادتونه ماجرای اعدام شهلا جاهد که سال ۸۹ اعدام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 32947 بازدید | 224 پست
افسانه نوروزی کدوم بود همون ک شوهرش رو کشته بود !؟؟ اقای خرمشاهی رو‌میشناسم پرونده های خیلی خاص داش ...

نه اونکه شوهرشو فرستاده بودن ماموریت بهش قصد تجاوز داشتن متجاوزو کشته بود 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اونکه شوهرشو فرستاده بودن ماموریت بهش قصد تجاوز داشتن متجاوزو کشته بود 

آها

.چه تکان دهنده 😥😥😥😥😥😥 

باز خوبه تبرئه شد هرچند احتمالا چندین سال زندان بوده

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
آها .چه تکان دهنده 😥😥😥😥😥😥  باز خوبه تبرئه شد هرچند احتمالا چندین سال زندان بوده

نه سال زندان بود تا ثابت شد دفاع از خود بوده 

بهتر.. حالا چرا تبرعه شدن بخاطر سنشون؟؟

من بودم نمی بخشیدم. اصلا بعید نبود ک ی روز سمیه بیاد باباهه رو هم بکشه😨😨😨

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
بهتر.. حالا چرا تبرعه شدن بخاطر سنشون؟؟

ن دیگه پدر سمیه رضایت داده بود.  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
من بودم نمی بخشیدم. اصلا بعید نبود ک ی روز سمیه بیاد باباهه رو هم بکشه😨😨😨

وای اره فکرشم رعب اوره  

خیلی دردناکه خیلییییی یا اون دختر و پسر خیابون گاندی الان یادشون افتادم خدایا مارو یه لحظه هم ب حال ...

کپی کردم اینجا بخون

ریحانه جباری هم دفاع از خودش بود ولی اعدام شد بیچاره

ریحانه خودخواسته  با اون اقا رفته بود افسانه نوروزی توی مهمانسرا بوده با بچه هاش میان سراغش 

عشق کور نیست ما هم عاشق بودیم ولی این غلطا نکردیم😐 ب نظرم اینا مشکلاتشون خیلی حاد بوده قتل موضوع ...

اره واقعا. اونم دوتا نوجوون ۱۶ ساله...

معلوم‌نیست واقعا تحت تاثیر چی بودن ک این کار هولناکو کردن...

واقعا خدا ی لحظه هم مارو ب حال خودمون واگذار نکنه...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
ریحانه جباری هم دفاع از خودش بود ولی اعدام شد بیچاره

اون ک قربانی شد بیچاره

مطمئنم تو بهشته!

متاسفم ک یه دختر ب خاطر اینک از خودش دفاع کرده اعدام شده

یاد فیلم هیس افتادم

حتی همسرتم حق نداره بدون اجازه باهات باشه

نه سال زندان بود تا ثابت شد دفاع از خود بوده 

یک دهه از عمرش😥

2706