2737
2739
عنوان

خانومها شما هم ...

218 بازدید | 16 پست

سلام.میخواستم بدونم شما هم از اینکه همسرتون مناسبتها رو یادش میره شاکی میشید یا فقط من اینطوری هستم؟امشب خیرسرمون دهمین سالروز عقدمون بود.کادو تو سرم بخوره آخه حتی یه تبریک هم نگفت و معتقده من تنها زنی هستم که اینچیزا براش مهمه و بابت فراموشکاریهای همیشگیش ناراحت میشم.حتی روزهای تولدم رو هم یه سال درمیون فراموش میکنه.منم حساس شدم رو این موضوع.جالبه به خاطر اینکه یادش نره خودم همه ی مناسبتها رو چند روز زودتر یادآوری میکنم اما بازم نا امیدم میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
خدا رو شکر که یادشون میمونه

نه اصلا حساسیت‌ و کم نکن سعی کن یه چندبار تکرار کنی مناسبت هایی ک براش مهم تو هم یادت بره مثلا مادرش و روز مادرش و چیزایی ک دوس داره بعد ببینه کی حساسه

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
پیش میاد فراموش کنن  حق دارن اونقدر مشکلات زندگی ها زیاد شده روزهای هفته یادشون نمیمونه خواهر

درسته اما منی که دارم با همه ی مشکلاتش میسازم چی؟خوب منکه ازش توقع مادی ندارم.اینکه حداقل عاطفی یکم برام بیشتر مایه بذاره,پرتوقعگیه منه؟؟؟جالبه اون بیشتر شاکی شده

ده سال از عقدمون میگذره.حساب کن چند بار یادآوری کردم.

واقعا درکت میکنم عزیزم ولی سعی کن فراموش کنی چیزایی ک براش مهم بعد بگو زیادی حساسیت داریا هههه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
درسته اما منی که دارم با همه ی مشکلاتش میسازم چی؟خوب منکه ازش توقع مادی ندارم.اینکه حداقل عاطفی یکم ...

خودت جشن بگیر سوپرایزش کن  اینجوری یاد میگیره  باید یه چیزای را به مردا یاد داد

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
2706