2752
2734

وا😐😂

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می تو 🥺

آقایون درخواست دوستی ندین، مگر بحث مرگ و زندگی باشه که اونم رد میدم 🤭من همون کاکتوسیم🌵ک تو شهر بادکنکا🎈دلش بغل میخواد.دارای کارت اهدای عضو 🙂🌱🤍    تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن🥲
2731

چرا؟سواله برام؟ چرااینقدردوست دارید بچه داربشین 

وقتی جزمسئولیت ودردسرچیزی نداره براتون

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

چندساله منتظری بخداهمش بخاطر غداهای بدوکم ویتامین که میخوریم اگه سالم خوری کنی هم خودت وهم شوشو زود باردارمیشب

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت
چرا؟سواله برام؟ چرااینقدردوست دارید بچه داربشین  وقتی جزمسئولیت ودردسرچیزی نداره

چون از دستش دادم

وقتی ی چیزی رو بهت بدن و بعد ازت بگیرن خیلی خیلی مشتاق میشی ب داشتنش

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند..؟!