2733
2739
عنوان

کمک سی میلیون پول

262 بازدید | 13 پست

بچه ها من تا یک دی باید سی تومن برای کاری بدم به نظرتون کدوم بانک وام میده یا از کجا میتونم جور کنم خیلی کارم گیره لطفا پیشنهاد بدین

به توکل نام اعظمت خوبه همیشه دارمت...

اگه سند خونه یا ماشین داری میتونی از بانک زود وام بگیری..ولی به غیر از این سخته مراحل وام.... آشنا نداری بگیری بعد پس بدی؟ برگردوندن وام به بانک هم مصیبته دوبرابر باید پس بدی..اگه آشنا داشته باشی که قرض بده خوبه...یا طلا بفروشی بهتر از وامه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بانک مهر اقتصاد تا یقف ۷۰ میلیون میده وام من هفته گذشته ۳۰ گرفتم اما با کارمزدو اینا یه ۲۸ دستتو میگ ...

باید پول بخوابونم؟ من برای یک دی میخوام سودشم هر چی بود ایراد نداره

2731
اگه سند خونه یا ماشین داری میتونی از بانک زود وام بگیری..ولی به غیر از این سخته مراحل وام.... آشنا ن ...

طلاهامو قبلا رد کردم الان اونا خیلی کمه آشنا هم ندارم رو سند پراید به نظرت میدن وام؟ کجا میده؟

باید پول بخوابونم؟ من برای یک دی میخوام سودشم هر چی بود ایراد نداره

باید دو نفر ضامن داشته باشید تقریبا سود ۳۰ میلیون میشه ۱۵ میلیون و اینکه قسطش نزدیک ۷۰۰ و من چون همه چیم تکمیل بود نزدیک ۱۰ روزه وامو بهم دادن

به نام زندگانی حرامم شد جوانی😔
طلاهامو قبلا رد کردم الان اونا خیلی کمه آشنا هم ندارم رو سند پراید به نظرت میدن وام؟ کجا میده؟

ضامن  ها هم باید کارمند زیر ۶۰ سال و یا بازاری که گردش حساب بالا داشته باشه که قبول کنن

باید دو نفر ضامن داشته باشید تقریبا سود ۳۰ میلیون میشه ۱۵ میلیون و اینکه قسطش نزدیک ۷۰۰ و من چون همه ...

اونا رو دارم اما قبلا رفتم گفت دو ماه پولت باید بخوابه باز فردا سر میزنم مرسی

2738
اونا رو دارم اما قبلا رفتم گفت دو ماه پولت باید بخوابه باز فردا سر میزنم مرسی

چهار پنج قسط اخرو ور میدارن اون مشکلی نیست گفتم نزدیک ۲۸ دستتو میگیره ولی من از اون نزدیک یه تومنو دادم که سه قسطو ور ندارن و ۵ ساله هم هست حالا شما دقیق برو بپرس ببین شرایط چطوره اونا البته نگاه میکنن بین حقوق بگیری یا اینکه میتونی از پس بر بیایی طوری بود که ریس شعبه گفت که ۷۰ بردار دیگه قسطش خیلی سنگین میشد نزدیک ۱ میلیون و ۶۰۰ من گفتم نمیخوام 

نمیدونم شرمنده... با این شرایط یه پارتی گنده لازم داری تا کاری برات بکنه...فردا صبح برو چندتا بانک حضوری بپرس که سند پراید به کارت میاد یا نه... ببخشید اطلاعات نداشتم 

نمیدونم شرمنده... با این شرایط یه پارتی گنده لازم داری تا کاری برات بکنه...فردا صبح برو چندتا بانک ح ...

نه ممنون همین که تا همینجا هم گفتی لطف کردی😘

چهار پنج قسط اخرو ور میدارن اون مشکلی نیست گفتم نزدیک ۲۸ دستتو میگیره ولی من از اون نزدیک یه تومنو د ...

آهان دستت درد نکنه فردا میرم میپرسم باز خیلی ممنونم🙏😘