2733
2734
عنوان

تا حالا همسرتون گفته فلان دختر از شما خوشگل تر

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اگه بگه فلان دختر خوشگله اما نگه از شما خوشگلتر هست یا نه چی 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

چه همسرم ب زبون بیاره 

چه نیاره

قطعا خیلی ها زیباتر و خوش اخلاق تر از من هستن و من خودم اینو می دونم ...

همون طور ک خیلی ها از همسر من و شما ؛ جذاب تر و پولدار تر  و ..... وجود دارن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

شوهر من گفته از پگاه اهنگرانی خوشش میاد یعنی باید جرش میدادم🤔

چه حرفا میزنید خب معلوم که از ما خوشکل تر هم هست

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂
ادم افسرده میشه مگه نه 

مگه ب تو گفته

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738

نه ولی من گفتم فلان پسر از تو خوشگلتره.اونم با اعتماد به نفس گفت.پسر زیبا باشه همه زیر پاش میشینن و ممکنه از راه به در بشه.بعدشم پسر خوش تیپبش مهمه نه خوشگلی.خیلی بلاس شوهرم.

حالا اگه بگه فلان دختر خوشگله اما نگه از ما خوشگلتر هست یا نه چی 

برادرشوهرمن میگفت شیلا خدادا مریض شوهرش بوده بعد دکتره دیده عجب هلوییه باهاش ازدواج کرده🤨ولی چهره زنش هیچ حالتی نداشت دراون لحظه😳

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
سلام😂 من چرا به همه تاپیکای تو میرسم؟؟؟آخه زیادم چک نمیکنم نی نی سایتو در روز ولی همینقدرم به تاپیک ...

خخخخخخخخخخ

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
یه مرد باید خیلی بی شعور و بی سیاست باشه که همچین حرفی بزنه

دقیقا

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2706