2737
2734
عنوان

تا حالا همسرتون گفته فلان دختر از شما خوشگل تر

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا اگه بگه فلان دختر خوشگله اما نگه از شما خوشگلتر هست یا نه چی  

اینو میگه..منم میگم

خب واقعیته دیگه...از هممون خوشگلتر هست..هم دیگه رو هم دوست داریم..بهم میگه صورتت گرد و سفیده مثل ماه

2728
دیشب توخندوانه باربد بابایی اومد من گفتم چقد این خوشتیپ و جووووووونه شوهرم خیلییییی بهش برخورد😐 ...

چه واکنشی نشون داد؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
برادرشوهرمن میگفت شیلا خدادا مریض شوهرش بوده بعد دکتره دیده عجب هلوییه باهاش ازدواج کرده🤨ولی چهره ز ...

شیلا خداداد عشق نوجوونیه شوهرمه،، الان هر وقت تو تی وی باشه،، بلند صدا میزنم بدو عشقت اومد،، ناراحتی نداره که،، منم خیلیا رو میگم چه خوشگلن یا چه خوشتیپن

شیلا خداداد عشق نوجوونیه شوهرمه،، الان هر وقت تو تی وی باشه،، بلند صدا میزنم بدو عشقت اومد،، ناراحتی ...

من دوست ندارم اینو بشنوم که طرف چه هلوییه.احساس میکنم هیزه

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2740
گفت مررررض نگاش نکن😐😐😐😐😐

چه بامزه😂😂

آره خب هلو جالب نیست    

مثلا میگفت طالبی بهتربود😂

نه اصلا نشده چرا باید بگه اصلا آدم وقتی یکیو دوسداره به نظرش اون آدم قشنگترین آدمه دنیاست نباید کس دیگه به چشمش بیاد

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2706