2737
2734
عنوان

تب دخترم حتی با دیکلوفناک هم پایین نمیاد...

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 25 پست

عزیزم اگه پایین نمیاد حتما ببر بیمارستان خدای نکرده تشنج نکنه،پیاز رنده کن بزار کف پاش اب لیمو هم من ی بار امتحان کردم تاثیر داشت ب پیشونی زدم و کف پاش،بعد مگه دیکلوفناک برا درد نیست فک کنم باید یا ایبو بروفن بدی یا استامنیفن یاهم شیافشو بزنی

تو قشنگ باشی قشنگ بودن قشنگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

املو جان آخه بیمارستان هم ببرم همینه دیگه.....نهایتش ی شیاف دیکلو فناک میزارن براش....

اما درست میگی....تا نیم ساعت پایین نیاد میبرم همین بیمارستان شهر بغلیمون...البته بیمارستان کودکان نیستااا😞😞😞

2728
2738

وای دختر منم همینجوره الان

البته من دیکلو نذاشتم 

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

من پسرم وقتی سرما میخوره بیشتره وقتا عفونت میکنه وتب میگیره شاید باورت نشه ولی ی بار خانمی تو مطب گفت بریزه ی بن خوبه دم کن بده بخوره بخدا پختم ابشو ی سرنگ کامل شب دادم ی سرنگ کاملم صب دادم تبش قطع شد ولی خیلی تلخه من ب عین معجزه شو دیدم پیش عطاریا گیر میاد

تو قشنگ باشی قشنگ بودن قشنگه
املو جان آخه بیمارستان هم ببرم همینه دیگه.....نهایتش ی شیاف دیکلو فناک میزارن براش.... اما درست میگ ...

گلم بیمارستان همین نیست. بیمارستان کسانی رو داره که تحصیل کرده هستن و میدونن اگه با این دیکلوفناک تب نیومد پایین چه روش دیگه ایی رو امتحان کنن. من با همین تب لعنتی تو سن ۱۴ سالگی مردم. ولی خدا بهم یه فرصت زندگی تازه داد. ترو خدا با جون بچه هاتون بازی نکنید. وقتی داره میلرزه و هذیون میگه یعنی خطر. خطر خطر. بیمارستان یک ساعت فاصله داشته باشه هم ببرش. شده تمام داراییتو خرج کن ولی با جون بچه ات بازی نکن یه لحظه است ها. تشنج میکنه. بخدا نمیخوام بترسونمت ولی باید واقعیت رو بگم 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)