2733
2739

چیکار کنم پس...اجازه پاشویه نمیده و گریه میکنه....کمی هم که پاشویه میکنم لرز میگیره و بدنش کبودمیشه.....تا حالا چنین تجربه تلخی نداشتم.....برا دخترم 5 تا صلوات میفرستید.؟؟؟؟

7 سال و نیمشه دخترم....خیلی میترسم تب بهش آسیب بزنه...الان ی ساعت پیش شیاف دیکلو 50 زدم براش ....اما هنوز داغه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم فرستادم پیاز حلقه کن بذار کف پاهاش جوراب بپوش اب لیموشیرین یک لیوان بگیر بده بهش 

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2738

عزیزم با صلوات دخترت خوب نمیشه . این مزخبلات رو ولش کن ببرش بیمارستان. تا خدای ناکرده بچه تشنج نکرده . علم پیشرفت کرده اونوقت ما هنوز درگیر صلواتیم

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

جوونمی جان همشونو تو این دو روزامتحان کردم گلم....جواب نمیده فدات بشم....

تیسان جان صبح که بردمش بیمارستان سرفه خلطی داشت و بهش کپسول آزیروسین 250 دادن....

در ضمن...شهرمون بیمارستان نداره چه برسه به بیمارستان اطفال....یک و نیم ساعت راهمونه بخوایم بریم بیمارستان اطفال

2706