2737
2739
وقتی متولد تنها ماه دو حرفی سال باشی😎😎😎😎😎😎😎

جانم دی ماهی😍😍😍😍

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دی:زود رنج.زودباور.احساساتی.دلسوز.مغرور .فوق العاده مهربون 

شیک پوش مادر و مدیر نمونه 

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
اماااااان اماااااااااان ازین آبانی ها پناه میبرم به خدا. زناشون بدترن خواهر من البته بلانسبت خانومها ...

😂😂منم ابانیم قبول دارم کمال گرا و حسود و کینه ای هستم ولی خیلی دل رحمم واسه زلزله زده ها کرمانشاه ساعت ها گریه میکردم خدا نکنه یه بچه کار ببینم نابود میشم

2731
 عزیزم چرا عصبی میشی من راجب مردادم که خودم هستم همه خصوصیات بدمو گفتم  خودخواه خودشیفت ...

اتفاقا طالع بینی نود درصدش راسته .من خودم ابانی ام و قبول دارم ویژگی هامو مخصوصا کمال گرا بودن و کینه ای بودنم تو این بیست سال عمرم خیلی اذیتم کرده ولی خیلی دل رحم و لارجم در مقابلش .راسی زنای مرداد خیلی جذاب و مغرورن 👌👌👌هرچی دوست مردادی داشتم جذاب بودن لامصبا 

2738
 میشه ویژگی های اخلاقیشونو بگین؟؟ چه مثبت چه منفی؟

خیلی خانواده دوست و دلسوز هست ، کلا مرد اردیبهشتی معروفه به خانواده دوستی ، بچه ها رو هم خیلی دوست دارن کلا عاطفی هستن به همون اندازه هم خب به طبع نشون میده حساس هستن ، غیرتی ، و رو زنشون حساسن ، برا همین ممکنه تو ازدواج سختگیر باشن و دیر ازدواج کنن و اگه ازدواج کردن بخاطر حساسیت زیاد جدا بشن ، اگه قلقشون دستت بیاد بهترین مرد و شوهر برات میشه ولی زنه باید با سیاست باشه تا همچین مردی رو بتونه مدیریت کنه ، اکثرا جذاب هستن و زنای زیادی دنبالشون هست ، برا همین جذابیت شما باید بیشتر باشه ، عاشق پیشه و ایده آلیست هستن ، اصولا کار خونه رو خوب بلدن انجام بدن ، یکم تنبل هستن ولی اگه به کار بیوفتن حدی برای زحمت کشیدن اونا نیست ، در کل قابلیت های خوبی زیادی دارن به شرط اینکه یه زن زرنگ گیرشون بیاد تا اونا رو شکوفا کنه 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
اتفاقا طالع بینی نود درصدش راسته .من خودم ابانی ام و قبول دارم ویژگی هامو مخصوصا کمال گرا بودن و کین ...

آره منم مردادیم و قبول دارم که خیلی مغرور و‌کینه ای و زودرنج و عصبی هستم واقعا😂

😂😂منم ابانیم قبول دارم کمال گرا و حسود و کینه ای هستم ولی خیلی دل رحمم واسه زلزله زده ها کرمانشاه ...

وای دقیقا منم خیلی داغون میشم با این چیزا و دلم به رحم میاد

2706