2733
2739
عنوان

بچم سقط شد..احساس پوچی میکنم.دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله خدا بهت میده. ولی از من میشنوی چیزی رو به زور از خدا نخواه. بگو اول از همه بچه سالم و صالح ب ...

چشم گلم ..ولی زوووری نمیخوام هر چی خودش صلاح بدووونه فقط سالم و صااالح ..

ولی خودش یه جا گفته دعا کنید  از من کم نخواین ..از دستش هم همه چی برمیاد منم هر چی دلم میخواد رو بهش گفتم هر جی داد هم شکرشو میکنم ...

التماس دعا 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2728

نه اصلا غلظت خون نداشتم

دکترم گفت سقط اول به هر دلیلی ممکنه اتفاق بیفته

گفت تو کشورهای دیگه معمولا اجازه میدن حتی سه تا سقط پشت سر هم بیفته بعدا بررسی میکنن چی بوده علتش

بعداز سه بار سقط آسپرین میدن

اما ما تو ایران بعداز یه بار سقط آسپرین تجویز میکنیم 

تازه من پلاکت خونمم پایینه کلا به طور مادرزادی 

به خاطر این آسپرین هم پلاکتم رسیده بود به ۸۰۰۰۰ 

اگه بگم ناراحت نباش، حرف الکیه. چون خودمم سابقه دوتا زایمان زودرس رو داشتم، آخریش سه شنبه هفته پیش بود. باید خودتو به زندگی برگردونی و خدا رو شکر کنی که همسرت هست و خودت هم سالمی، می تونی خیلی راحت دوباره باردار بشی. الان رسیدگی به خودت تو الویته برای بارداری بعدیت.

استارتر جون میتونم بپرسم گفتی اندازه دوبند انگشت بود.برام عجیبه.چون میگن تو این سن اندازه ی عدسه چطو ...

بله گلم با جفتش بود من مرتب تو نت عکسای جنینو با لذت نگاه میکردم همون شکلی بود ک تو عکس دیده بودمش...

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
2738
با خودت بگو خدا خودش داده خودش گرفته تا به موقع بهترشو بهم هدیه بده قران بخون با معنی ارامش میده بهت ...

صد در صد حتما خدا بهترشو برام داره اما خب یه حال بدی به ادم دست میده وقتی این همه خودموشوهرم ذوق کردیم براش این همه ناز کردن حاملگی برا شوهر خودمو مقصر میدونم میگم من کمرم شل بوده من نتونستم نگهش دارم

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2265734/میخایم-با-قانون-جذب-باردار-بشیم-هوررررررراpostId=77127041

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

دوست داشتی بیا تو این تاپیک حال و هوات بهتر میشه