2737
2734

پنج هفته و چند روز بودم با لکه بینی شروع شد امروز رفتم دستشویی تو شورتم دیدمش یه چیزی بود اندازه دو بند انگشت ...چشمام تار شد نمیتونستم سر پام وایسم واقعا سخته خدا نصیب هیچکس نکنه..چیکار کنم از این حالت درام؟ 

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با خودت بگو خدا خودش داده خودش گرفته تا به موقع بهترشو بهم هدیه بده قران بخون با معنی ارامش میده بهت 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2728

عزیزم خیلی سخته . منم تجربه کردم البته یکم متفاوت از سقط شما . من تو هفته ۲۲ بودم و زایمان زودرس کردم و بچه رو دیدم و فوت کرد. خدا بهت صبر بده . ولی یکم نیاز به زمان داری تا مثل قبل بشی .انشاا... خدا بهت صبر و ارامش بده گلم . 

با خودت بگو خدا خودش داده خودش گرفته تا به موقع بهترشو بهم هدیه بده قران بخون با معنی ارامش میده بهت ...

حالا چرا دوقلو پسر میخوای؟ 

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ

برو ببین دلیل سقطتت چی بودتو تنها نیستی خیلی ها این اتفاق براشون میفته منم هفته پیش سقط داشتم خودتو تقویت کن باز دوباره باردار میشی تو بارداری اوایلش نباید نزدیکی داشته باشی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738

عزیزم من بعد از ۷سال انتظار ۲بار این اتفاق برام افتاد....۷هفته بودم منم توو نوارم دیدمش اندازه کف دست بود

..کاملا حال الانتو درک میکنم...ولی باز خوشحال بودم که نازا نیستم و میتونم دوباره بشم..هم پروژسترونم کم بود و هم تیروییدم کم کار و من نمیدونستم...این ۲مورد حل شد شکرخدا بعد ۳ماه شدم دوباره و الان ۲گل ناز دارم خداروشکر...

نگران نباش...ب این فک کن که آمادگی بارداری رو داری و مشکلی نداری...سقط خیلی راحت حل میشه...پیگیر باش و علتش رو پیدا کن...۶ماه نشده مطمعن باش ب امید خدا میری صدای قلبش رو گوش میدی...

ب ارزوهایم قول رسیدن داده ام😍

عزیزم منم یه سقط داشتم تو هفته ده قلبش وایستاد و سه هفته بعد خودش سقط شد تو خونه به تنهایی سقط شد دلم شکست ولی مطمین بودم خدا بهترین ها رو برامون میخواد به خاطر همین توکل کردم به خودش سعی کردم اروم بشم و حالم خوب باشه با توکل به خدا چهار ماه بعدش اقدام کردیم و باردار شدم والان بچم دنیا اومده ان‌شاءالله شما هم این سری که باردارشدی بارداری خوبی رو داشته باشی گلم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
حالا چرا دوقلو پسر میخوای؟ 

دوقلوهای همسان رو خیلی دوست دارم .

باورکن به خودم باشه 

یه جفت پسر 

یه جفت دختر 

عاشق دو قلوام 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
دوقلوهای همسان رو خیلی دوست دارم . باورکن به خودم باشه  یه جفت پسر  یه جفت دختر  ...

انشالله خدا بهت میده. ولی از من میشنوی چیزی رو به زور از خدا نخواه. بگو اول از همه بچه سالم و صالح بهم بده اگرم دوقلو شد که خدا خواسته.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ
2706