2737
2734
عنوان

از خونه زدم بیرون دارم میرم از این خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 72272 بازدید | 543 پست
یکی رو میشناسم همسن تو بوده از خونه فرار کرد یه بار نه سه بار ،هرسه بارش هم ازشهرشون رفت یه جای دور ...

خوبه باز دیده اشتباهه

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره

دیدی گفتم اون کارو هم نصفه نیمه میکنی عقده ای هستی مگه خب درست زندگی کن این کار تو محبت اونها رو جلب نمیکنه برعکس جواب میده اتفاقا 

اگه خوب باشی و با کیفیت و سالم زندگی کنی بیشتر میتونی توجه اونا رو به خودت جلب کنی

2731
خودکشی  جرات میخواد  تو اینقد ضعیفی که واسه  رفتار نادرست  پدر و مادرت   & ...

دست به هرکاری بزنم ک بفهمن در اشتباهن

اونا بدن من خوب

خودکشی جرات میخواد

ببین چن بار دست به خودکشی زدم 

پس من این جرات رو دارم

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
دیدی گفتم اون کارو هم نصفه نیمه میکنی عقده ای هستی مگه خب درست زندگی کن این کار تو محبت اونها رو جلب ...

اره دیدم

منم اینجوری میکنم

یه جوری  خودکشی کن که راه برگشتی نباشه😁😂

😞

2738
نمیتونم

بتون 

برگرد خونه

جامعه خطر ناکه

بیچاره اگرم میخوای بری دنبال زندگی مجردی این راهش تیست

برو خونتون خونم از دلت رفت بالا تحمل کن

بگرد یه کارِ خوب پیدا کن

یه وام برا خودت جور کن بتونی یه اتاق اجاره کنی

بعد بزن از خونه بیرون

فکر میکنی گرگهای جامعه بهت رحم میکنند

یه سری مشکلات میخوام ناراحت شن نگران شن ب چشم بیام توجه کنن گریه کنن برام

یدفعه بگو سکته کنن بیچاره ها

تو فکر کردی پدر و مادرها چقدر ظرفیت دارن خوبه دور از جون با این کارت بع سلامتیشون آسیب بزنی 

میدونی اگه به تو و آوارگیت و مشکلات یه دختر مجرد تو این جامعه ی افتضاح فکر کنن چقدر داغون میشن 

به یه لحظه نبودنشون فکر کن حاضری اینجوری اذیت بشن حالا هرچقدرم از نظر تو بد باشن

یه بار خودتو بزار جای اونا 

بتون  برگرد خونه جامعه خطر ناکه بیچاره اگرم میخوای بری دنبال زندگی مجردی این راهش تیست برو ...

خونه ام

استارتر عزیزم تاپیکتو تا حدودی خوندم م متوجه شدم مامانت اجازه نمیده بری مشاوره ،تلفنی مشاوره بگیر 14 ...

اره ممنونم

ولی زنگ زدم نیست ک الان اونا روزها هستن

یدفعه بگو سکته کنن بیچاره ها تو فکر کردی پدر و مادرها چقدر ظرفیت دارن خوبه دور از جون با این کارت ب ...

هی😞

2706