2752
2734
عنوان

از خونه زدم بیرون دارم میرم از این خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 72272 بازدید | 543 پست
ن هنوز خبری نیست ازشون تو نامه برا مامانم نوشتم میرم خونه دوستم ( ک مامانمم میشناستش) درس بخونیم فر ...

بعد تو نامه مامانت جوابتو داده وااای چ چیزی خخخخخ

با افتخارهم سیدم هم عربم😗

از ما گفتن بود تو خواه پند گیر خواه........

.

.

.

..

.

.

.

.

من درکت میکنم ،فقط همین رو بدون

واینکه سنگ بشو چوب بشو اونارو مرده فرض کن و محل نده ،از این به بعد تو محل نده اونا میوفتن دنبالت

مغز آدم عجب جونوریه ها 🐲یادش میمونه یه چیزی یادش رفته🏃اما یادش نمیاد چه چیزی یادش رفته😕امیدواریم تو ورژنهای بعدی این مشکل هم حل بشه😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد تو نامه مامانت جوابتو داده وااای چ چیزی خخخخخ

ن کی میگه

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
از ما گفتن بود تو خواه پند گیر خواه........ . . . .. . . . . من درکت میکنم ،فقط همین رو بدو ...

منم بزرگ میشم

ولی من بی روح و سنگدل نمیشم

فقط بی تفاوت میشم

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
2731

من باید برم به کارام برسم ساعت یک ونیم به بعد دوباره آن میشم اگر میخاستی اووقت میتونم باهات صحبت کنم ،و بدون که میتونم کمکت کنم اگر بخای ،

مغز آدم عجب جونوریه ها 🐲یادش میمونه یه چیزی یادش رفته🏃اما یادش نمیاد چه چیزی یادش رفته😕امیدواریم تو ورژنهای بعدی این مشکل هم حل بشه😎
شما درس بخون مطالعتو ببر بالا تا در آینده مادر خوبی بشه

من هیچوقت اینجوری با بچه هام نمیشم هیچوقت

سلام دختر خانوم منم اهل ماکویم بهتر که برگشتی خونه 

خوشوقتم

خودت نوشتی برا مامانم نامه نوشتم دارم میرم خونه دوستم مامانم گفت اگه رسیدی گوشیرو بده دیت دوستت

از خونه میرفتم گفت

من نامه رو چسبونده بودم رویه یخچال ندیده بود

من باید برم به کارام برسم ساعت یک ونیم به بعد دوباره آن میشم اگر میخاستی اووقت میتونم باهات صحبت کنم ...

میخوام بیشتر از هرچیزی

زیاد فیلم بی قرار رو می بینی؟

اسم فیلمه؟ 

ن ندیدم

عزیزدلم خیلی خوشحالم ک بارداری برای نی نی کوچولوت دعامیکنم اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم

فدات😙😙😙😙😙

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏