2733
2734
عنوان

خیانت عمرتونو کوتاه میکنه هی آقایوونننن

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يعني چي عين خيالش نيست

دیگه کلا قید منو بچمو زده . از برج سه دیگه باهم زندگی نمیکنبم اوایل زنگ میزد واسمس میداد ولی دیگه هرچی گذشت بی خیالتر شد تا اینکه به اجبار خواهر از خدا بیخبرش رفتن خونمو خالی کردن و پدر مادرش رفتن نشستن تو خونه 

دخترم همه وجودم 💖💕💜
2731
خوب بهتر بود ميفهميد كه ببينه زنش چه ادمين خانواده شوهر تون هم چيزي نگفتن؟

چون فامیل هستندپدرشوهرم گفت صداش ودرنیارولی خودش زنگ زد به برادرزاده اش بهش گفت این بارتکراربشه شوهروپدرت  ودرجریان می ذارم دیگه تاجایی که میدونم خبری ازش نیست ولی برای من دیگه زندگیم قشنگی نداره

روزگارغریبی ست دوستان هم غریبه شدن صراحی
چون فامیل هستندپدرشوهرم گفت صداش ودرنیارولی خودش زنگ زد به برادرزاده اش بهش گفت این بارتکراربشه شوهر ...

بايد ميفهميد شوهرش 

الان اون كه كاري كرده زندگيش پابرجاست ولي حال تو اينجوري انصاف نيست

فقط تنها چيزي كه ميتونم بگم اينكه فقط به فكر خودتون باشين حالا هر شرايطي پيش اومده و با هر شرايطي هم كه بايد منار بياين به فكر خودتون باشين سعي كنين حالتونو خوب كنين زندگي كنين، چون ادم فقط خودش بايد به داد خودش برسه

و همينطور بچه، بچه ها گناهي نكردن كه بايد هواشونو داشته باشين.

2738
اونا چه استفاده اي ميكنن اين وسط اصلا پيگير حال بچشم نميشه؟

از اول بارداریم تا الان دخترم یه سال و هفت ماهشه حتی یه بارم بچه رو بوس نکرده اصلا انگار هیچ حسی نداره . خدا لعنتشون کنه هزاربار واسطه فرستادیم ولی  پدر مادرش خودشونو کشیدن کنار .مثلا فامیلم هستیم .اخه من حق طلاق و حضانت بچمو ازش گرفتم  پدر مادرش ترسیدن من مهریمو بذارم اجرا .رفتن نشستن تو خونم  که بگن اینجا خونه ماست .انقد رفتم دنبال شکایت و دادگاه اخرش چی گفتن خوبه؟دوتا قاضی بهم گفتن طلاقتو بگیر مرد زندگی نیست ولی من خیلی میترسم از طلاق گرفتن

دخترم همه وجودم 💖💕💜
از اول بارداریم تا الان دخترم یه سال و هفت ماهشه حتی یه بارم بچه رو بوس نکرده اصلا انگار هیچ حسی ندا ...

فدات شم ترس نداره كه الانم چه فرقي ميكنه با طلاق وقتي حسي نداره پيگير نيست حتي حال بچه رو نميپرسه حالا اصن تو هيچي. بچه چه گناهي كرده مگه پدر نيست

اونا چقدر بي احساس و بي عاطفه ان