2737
2739

ازمایش غربال گری ریسک سندروم دان زدمتو فرستادن ژنتیک بعد برام ازمایش الفا نوشتن ک اون نوشت سندروم دان مثبت قرار شنبه برم امینو خیلی حالم خراب توروخدا هرکی میدونه بگه 

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ

منم هفته پیش آمنیوسنتز و کاریوتایپ و  cgh array دادم.دل تو دلم نیست تا جوابش بیاد.برای من سندروم داون و تریزومی ریسکش پایین منتها گفتن دوتا عدد دیگه خیلی پایین گزارش شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم هفته پیش آمنیوسنتز کاریوتایپ و  cgh array دادم.دل تو دلم نیست تا جوابش بیاد.برای من سندروم ...

برامنم فک کنم همین کاریوتایپ نوشته ازتو ازمایش الفا نگرفتن برامن تیروزومی خوبه فقط سندروم مثبت شده 

برامنم فک کنم همین کاریوتایپ نوشته ازتو ازمایش الفا نگرفتن برامن تیروزومی خوبه فقط سندروم مثبت شده&n ...

درکت میکنم کاملا.نگران نباش آمنیو بده ان شاالله چیزی نیست

ولی یکی از اقواممون مثل شما بود آمنیو جوابش منفی شد.نگران نباش ان شاالله که چیزی نیست

توروخدا من ازدیشب ک بهم گفت دکتر دیونه شدم چون ازهرکسی ک پرسبدم این الفا منفی شده براش برامن فقط مثبت 

توروخدا من ازدیشب ک بهم گفت دکتر دیونه شدم چون ازهرکسی ک پرسبدم این الفا منفی شده براش برامن فقط مثب ...

نه عزیزم ناامید نباش خیلیا آلفا براشون مثبت شده و آمنیو منفی.خدا بزرگه نگران نباش

2738
منم هفته پیش آمنیوسنتز و کاریوتایپ و  cgh array دادم.دل تو دلم نیست تا جوابش بیاد.برای من سندرو ...

ایسون جان میای بهم بگی چیشد من شنبع باید برم برا ازمایش 

نه عزیزم ناامید نباش خیلیا آلفا براشون مثبت شده و آمنیو منفی.خدا بزرگه نگران نباش

خداکنه برامنم همینجور باشه خدا نا امیدم نکنه 

ایسون جان میای بهم بگی چیشد من شنبع باید برم برا ازمایش 

آره عزیزم حتما میگم.من ۱ هفته دیگه جواب آمنیو میاد ولی اون دوتارو فرستادن خارج از کشور ۳ هفته دیگه جوابش میاد.خبرت میکنم

آره عزیزم حتما میگم.من ۱ هفته دیگه جواب آمنیو میاد ولی اون دوتارو فرستادن خارج از کشور ۳ هفته دیگه ج ...

این ازمایش کاریوتایپ مگه نمیفرستن خارج همینجا انجام میدن اره

آره عزیزم حتما میگم.من ۱ هفته دیگه جواب آمنیو میاد ولی اون دوتارو فرستادن خارج از کشور ۳ هفته دیگه ج ...

حتما بهم بگی یا تاپیک بزن میام میبینم 

نه به من گفتن کاریوتایپ و cgh array رو میفرستن خارج.فقط آمنیو رو گفتن همینجا انجام میدن

پس خوبه میفرستن اونجا هزینش براتو چقد شد 

2706