2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ماهه پيش نزديكي داشتيم اونم با داد و بيداد اون ، بعد من مثله هميشه سر وقت نهم ماه پريود شدم اما كلا ٢ روز خونريزي داشتم بعدشم لكه بيني بود  من هميشه ٣ روز پريود ميشن اما اين مثل هميشه نبود ، بعدش دردهاي تو لگنم شروع شد الانم چند روز دل درد ، ٤ بار هم بي بي چك زدم ٣ بارش بعد نيم ساعت يه خط خيليييييييييييييي كم رنگ جوري كه چشمم درد گرفت تا ببينم نشون داد يكيشم كه هيچي اصلا 

بچه ها ممكنه باردار باشم؟😔

2740
ماهه پيش نزديكي داشتيم اونم با داد و بيداد اون ، بعد من مثله هميشه سر وقت نهم ماه پريود شدم اما كلا ...

فکر نکنم وقتی خونریزی داشتی حامله باشی

هر دم از جانم آوای عشق بر میخیزد❤                           تنهایی وقتی برات معنی پیدا میکنه که شریک زندگیت تو خیلی از لحظه های مهم زندگیت نباشه. اما همین که بایه نگاه پر عشق کنارت قرار میگیره و دستاشو دور شونه هات میپیچه هرچی حس بدِ تو وجودت دود میشه و از بین میره. اون موقع است که از ته دل میگی خـــدایـــا شـــکـــرت🌺❤🌺          خـــدایـــا شـــکــرت دارممم مــادر مـیشمم  
اخه دلخوشیم ک نداری ازش  رابطه چی میگع این وسط؟

با داد و بسدا😔بگم نه بد و بيراه ميگه ، تازه با كاندوم بود بهشم امروز گفتم فك كنم باردارم ميگه من حتي موقع ارضا شدنم ديگه ادامه ندادم چي ميگي و ظرف و پرت كرد شكوند

2706