2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماهه پيش نزديكي داشتيم اونم با داد و بيداد اون ، بعد من مثله هميشه سر وقت نهم ماه پريود شدم اما كلا ٢ روز خونريزي داشتم بعدشم لكه بيني بود  من هميشه ٣ روز پريود ميشن اما اين مثل هميشه نبود ، بعدش دردهاي تو لگنم شروع شد الانم چند روز دل درد ، ٤ بار هم بي بي چك زدم ٣ بارش بعد نيم ساعت يه خط خيليييييييييييييي كم رنگ جوري كه چشمم درد گرفت تا ببينم نشون داد يكيشم كه هيچي اصلا 

بچه ها ممكنه باردار باشم؟😔

2740
ماهه پيش نزديكي داشتيم اونم با داد و بيداد اون ، بعد من مثله هميشه سر وقت نهم ماه پريود شدم اما كلا ...

فکر نکنم وقتی خونریزی داشتی حامله باشی

هر دم از جانم آوای عشق بر میخیزد❤                           تنهایی وقتی برات معنی پیدا میکنه که شریک زندگیت تو خیلی از لحظه های مهم زندگیت نباشه. اما همین که بایه نگاه پر عشق کنارت قرار میگیره و دستاشو دور شونه هات میپیچه هرچی حس بدِ تو وجودت دود میشه و از بین میره. اون موقع است که از ته دل میگی خـــدایـــا شـــکـــرت🌺❤🌺          خـــدایـــا شـــکــرت دارممم مــادر مـیشمم  
اخه دلخوشیم ک نداری ازش  رابطه چی میگع این وسط؟

با داد و بسدا😔بگم نه بد و بيراه ميگه ، تازه با كاندوم بود بهشم امروز گفتم فك كنم باردارم ميگه من حتي موقع ارضا شدنم ديگه ادامه ندادم چي ميگي و ظرف و پرت كرد شكوند