2737
2739
عنوان

اگر دقيق در روزتخمك گذاري اقدام كنيم چقدر احتمال بارداري هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19562 بازدید | 31 پست

مامان فندق 😃منم دقيقا مطنم كه ميشه چون تو سايتاي مختلف داخلي و خارجي خوندم كه در زمان لقاح و تخمكگذاري چه علائم هايي يه خانوم داره اكثرشو داشتم و  دارم مخصوصا درد يك طرفم و چون از سلامت خودم و همسرمم مطمنم و اينكه دقيقا فرداي صبح اقدام علائم تخمك گذاري كامل احساس كردم به دلم افتاده كه اتفاق ميفته😍منم دوست ندارم تا يكي دوماه اول به كسي بگيم شايد به شوهرمم تا يك ماه نگم البته اگه طاقت بيارم😂😂😂ايشالله هرچي خير و صلاحه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلااااااااااام بچه ها الان یک هفته است که از اقدامم میگذره دیروزم یبار دیگه نزدیکی بدون مراقبت داشتیم سینه  چپم و سمت چپ زیردلم درد میکنه امروز بنظرتون کی اقدام کنم واسه از یا بی بی چک؟

7ام دی باید پرید بشم

2742

بچه ها من پری شدم گفتم بگم که در جریان باشید چهار بار رابطه بدون جلوگیری داشتیم این ماه که یکیش قبل تخمک گذاری بود و هیییییییچ هم نشد پری ور پریده اومد ایشالله ماههای بعددددیییی.

2738
مامان فندق 😃منم دقيقا مطنم كه ميشه چون تو سايتاي مختلف داخلي و خارجي خوندم كه در زمان لقاح و تخمكگذ ...

سلام عزیزم خوبی گلم ببخشید شما بعدش باردار شدی بعد از علائمی ک داشتی؟؟؟

سلام خعیلی احتمال بارداری هست. من ک تو روز تخمک گذاری اقدام کردم.اولین بارمونم بود ک اقدام میکردیم ...

جنسیت  بچه ت چیه عزیزم

پروردگارا مردم سرزمینم رو از بلا ،بیماری، دروغ ،جنگ حفظ کن.ازت میخوام همه ی مردم سرزمینم همیشه حال دلشون خوب باشه .
2706