2737
2734

سلام ما در روز تخمك گذاريم اقدام كرديم و بعد از رابطه من ٢٠دقيقه اي هم دراز كشيدم تا كامل خيالم راحت بشه و فرداش تخمدانم درد ميكرد و كمر درد خفيفي هم داشتم ترشحاتمم نسبت به قبل خيلي بيشتر و رقيق و چسبناك شده والان سه روز از اقدامم گذشته و بار اول هستش كه اقدام كرديم بنظرتون چقدر احتمال بارداري هست نميدونم چرا نميتونم تا قطعي پريودم صبر كنم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم حتی تو پیشرفته ترین روشهای ازمایشگاهیم تو سه روز نتیجه ای بدست نمیاد

حداقل ۱۴ روز از زمان تخمک گذاریت باید بگذره این وسط بعضیا نزدیک پریود علائم دارن که معمولا توهمه

هر زوج سالمی اگر تو حدود تخمکگداری اقدام کنن هرماه ۲۰ درصد شانس بارداری دارن

ولی خب خیلیا هم ماه اول باردار شدن

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
2738
سلام خعیلی احتمال بارداری هست. من ک تو روز تخمک گذاری اقدام کردم.اولین بارمونم بود ک اقدام میکردیم ...

الهی شکر که گرفته اما اینجوری دل بنده خدا رو الکی خوش نکن هربار ۲۰ تا ۲۵ درصد احتمال داره تازه اگر هنه چی اوکی باشه ایشالله ایش نم بارداره ولی احتمال بار اول واقعا کمه

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند

مامان فندق كوچولوب مباركهههه انشالله صحيح و سلامت به دنيا مياد. ما اصلا تو فكرش نبوديم يهووو من دلم خواست😂😂😂 شما چندوقت بعد اقدام مترجه شدين؟ و از چه روشي؟ من از بس هس ميگردم تو اين نت خسته شدم ميخوام اين دو هفته زودتر تموم شه

پري جون نه من هم سنم خداروشكر اكيه هم اينكه زياد دلواپس نيستم كه نشه چيكار كنم نشز ايشالله ماه ديگه اقدام ميكنيم ولي خب ميدوني فرق اينكه بدونم مامان ميشم همين ماه و نميشم واسم خيلي هيجان انگيزه😍

مامان فندق كوچولوب مباركهههه انشالله صحيح و سلامت به دنيا مياد. ما اصلا تو فكرش نبوديم يهووو من دلم ...

من خودم وقتی اقدام کردیم مطمعن بودم باردار میشم.ولی خب دیگ وقتی ۴ روز از موعد پریودیم گذشته بود ولی عادت نشده بودم مطمعن شدم دو تا تست هم دادم جفتش مثبت بود ولی صبحش رفتم ازمایش اونم مثبت بود خلاصه تا ۲ ماهگیم هم ب خانواده ها نگفتیم تا از سلامت جنین مطمعن بشیم.اخه من قبلش دندونامو داشتم درست میکردم روزه هم میگرفتم.

هی روزگار!!😢
2706