2737
2739
عنوان

چرا من انقد زود چشم میخورم؟کن فیکون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 39 پست
هرروز صدقه بده.حتی شده ۵۰۰ تومن.

میدم.بخدا اگه هواسم باشه هر ادمی ببینم ان یکادبخونم اصلا همه چی ارومه اگه یادم بره دیگه واویلا

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
عزیزم خوبی والا گوشیم ال سی دیش سوخت و ایمیل ورودمو نداشتم تا چن روز پیشا تو چطوری 

فداتم گلم منم خوبم قربونت 😍😍😍

نیکا جون خوبه؟؟ 😍😍😍

شانس نام مستعار خداست😍 انجا ک نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد💛💚💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا یه قانون نانوشته هست تو زندگی ما که اکثرا بعد هر جایی که خیلی بهمون خوش میگذره یه دعوایی سر چیزا ...

چرا خوب؟من خیلی مهمونیا بهم خوش میگذره.انقدر ما تابلوییم بعد مهمونی مادر شوهرم تو خونهءخودشون برامون اسپند دود میدن.😂😂😂

2731
2740
عزیزم کی برات قران باز کرد؟یعنی به این چیزها واقعا اعتقاد داری؟؟؟؟!

اعتقادندارم.اما اینقدبرام پیش اومده باورم شده.من اصلا مذهبی نیستم کلا خرافاتی هم نیستم ولی دیدم قران هم درمورد چشم زخم گفته.من وقتی مادرشوهرم وخواهرشوهرم بشنوم کلا تو چشم هستم.نمیگم بد هستن میگه بعضی مادرا بچشون خیلی واسشون شیرین بیاد خودشون چش میزنن مادرشوهر منم نسبت به شوهرم خوشحالی زیاد میکنه همیشه هرچی بهش گفتم واسم بد پیش اومده

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
اعتقادندارم.اما اینقدبرام پیش اومده باورم شده.من اصلا مذهبی نیستم کلا خرافاتی هم نیستم ولی دیدم قران ...

عزیزم چشم زخمی که در قرآن امده کاملا با این موضوعی که شما قیاس میکنید متفاوته...یک تحقیقی در موردش بکنید ....به نظر من یخورده اغراق امیزه که مادری فرزندش مثلا 30 سالش را چشم کنه...موفق باشی گلم همیشه