2733
2734
عنوان

چرا من انقد زود چشم میخورم؟کن فیکون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دقیقا مشکل منه.چندبار کسی واسم قران هم باز کرد اول گفتن زندگیت توچشمه.بخدا اگه بگم خودتون شاخ درمیارین.واقعا چندروز دنبال راه چاره هستم.تورو خدا هرکی میدونه کمکم کنه.اعتقادپیداکردم دیگه

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2728
دقیقا.یکی بهم گفت مژه هات چقد پرپشته.فرداش ریزش مژه گرفتم.اصلا ندیده بودم کسی مژه ش بریزه

جاریم بهم گفت خوشبحالت پوستت صافه و جوش نمیزنی...الان ۶ ماهه جوش باران شدن و تمومم نمیشن😐

اصلا به مهمونی ربط نداره.یهو وقتی برمیگردیم هر دومون عصبی وکم‌طاقت میشیم مثلا سر دیر جنبیدن واینجور ...

😂😂😂😂😂😂😂مهمونی نرین ک راحتترین

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
2738
دقیقا.یکی بهم گفت مژه هات چقد پرپشته.فرداش ریزش مژه گرفتم.اصلا ندیده بودم کسی مژه ش بریزه

البته اینا اصلا برام مهم نیست.ولی همیشه بعد از مهمونیای بزرگ ما دعوامون میشه.شوهر من خیلی توی جمع هوای منو داره.کارای جلف اصلا نمیکنه یه جورایی مردونه دوستم داره طوریکه متوجه توجه خانمای دیگه میشم

کسی نمیدونه ای وی اف کردم همین که دوهفته پیش گفتم دوقلو دارم اصلا زندگیم ریخت بهم.مشکلم اینه نمیتونم ناراحتیمو به دیگران بگم.حالا اون احمقا نمیدونن من ۷سال دردبه دره بچه ام ۴بار ای وی اف کردم تاالان فکرمیکردن بچه نمیخوام.

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید