2733
2739
عنوان

بچه ها میاین راهنمایی در مورد ازمایش بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 29 پست
واقعا به خدا گریم گرفته چون یه سقط داشتم خیلی درد کشیدم الان نمیتونم به شقط فکر کنم  شما سنو د ...

اصلا فکر منفی نکن دختر خوشحال باش تو بارداری، به بتا توجه نکن رفته بالا خداروشکر، یه هفته دیگه برو سونو مطمئن بشی داخل رحمه 

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا فکر منفی نکن دختر خوشحال باش تو بارداری، به بتا توجه نکن رفته بالا خداروشکر، یه هفته دیگه برو س ...

خدا کنه اینشالله 

دنیای من  دخترم دنیاس بس😙😘😍
2731
دکتر بهتون نگفت شاید خارج رحم باشه 

نه فقط گفت برو سونو ببینم چند هفته ای اولین سونو که رفتم تو هفته پنجم بودم که فقط یه نقطه تو رحمم بود گفت 4 هفته و 6 روزمه 

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤
نه فقط گفت برو سونو ببینم چند هفته ای اولین سونو که رفتم تو هفته پنجم بودم که فقط یه نقطه تو رحمم بو ...

خدارو شکر امید وارم که منم اینجوری باشم 

دنیای من  دخترم دنیاس بس😙😘😍

راستی حتما برو پیش دکتر متخصص زنان و زایمان زیر نظرش باش تو که یه سقط داشتی شیاف پروژسترون بهت بده یه ماهی استفاده کن که جای بچه رو محکم کنه 

خدارو شکر امید وارم که منم اینجوری باشم 

امیدوار باش اصلا به حرف کسی توجه نکن حتی اکه دکتر باشه حرفای منفی رو تو ذهنت راه نده 

2738
2706