2737
2739

دو روز پیش رفتم از بتا دادم که 150بود امروز صبح  رفتم تیتر بتا دادم 210بود کسی اینطوری بوده مگه نمیگن که هر دو روز باید دوبرابر بشه  یعنی من مشکل دارم 

دنیای من  دخترم دنیاس بس😙😘😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من یازدهم باید پری میشدم که شدم دوروز خون ریزی سه روزم لکه بینی 

احتمالا لکه ی لانه گزینی بوده راجب بتات هم نگران نباش من ی روز عقی انداخته بودم بتام ۱۳۴بود

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
خوشبحالت 😔😔😔

فعلا که همش استرسه معلومم نیست چه خبره باردارم یا خارج رحمی ولی اینشالله که ماه اینده شما دامنتون سبز بشه 😍😙

2738
احتمالا لکه ی لانه گزینی بوده راجب بتات هم نگران نباش من ی روز عقی انداخته بودم بتام ۱۳۴بود

شما یه روز  134 بود من شیش روز 150

شما یه روز  134 بود من شیش روز 150

صب کن فعلا انشالا ک میره بالا فقط ی سنو بده ک مطمئنشی داخل رحمه 

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
یعنی هیچ امیدی به این بارداری نداشته باشم 😢😢

نه عزیزم این چه حرفیه منم مثل تو بودم الان ماه سوم رو دارم تموم میکنم الکی نگرانی به خودت نده همینکه بتات رفته بالا خوبه دیگه حتما نباید دقیق دوبرابر باشه

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤
من 20 روز بیشتر از تاخییر 105 بود اینا حرفه بابا دو روز بعدش 201

واقعا به خدا گریم گرفته چون یه سقط داشتم خیلی درد کشیدم الان نمیتونم به شقط فکر کنم 

شما سنو دادین 

نه عزیزم این چه حرفیه منم مثل تو بودم الان ماه سوم رو دارم تموم میکنم الکی نگرانی به خودت نده همینکه ...

ممنون که جواب دادین خیلی داغون بودم 

2706