2737
2734

من همش میخواستم یه کاری رو شروع کنم خودم مهندسی پزشکی خوندم ولی بازار کار نداره خودم خواستم وام بگیرم یه کاری رو شروع کنم امروز ربتم پیش یه آقایی کالای پزشکی میفروشه بهم گفت تو بیا لوازم مصرفی ببر بفروش مثلا دو میلیونی از من بخر ببر بفروش  بعد چند تا نمونه داد دستکش جراحی و گفت ببر به دندانپزشکی ها نشون بده و ببین چقدر میفروشی منم خیلی خجالت کشیدم رفتم گفتم بیایین اینا رو ازم بخرین دویست هزار تومن فروختم ولی راستش خیلی خجالت کشیدم  اینهمه درس خوندم شدم بازار یاب مخصوصا اینکه وقتی میگن نمیخواییم

به نظرتون این بازاریابی نیست؟من فکر میکنم این مرده از من استفاده میکنه  تا جنس هاش رو بفروشه!!

مثلا من الان سیصد هزار تومنی سفارش گرفتم باید از اون مرده بخرم ببرم به دندانپزشکا تحویل بدم!

بله این کار بازاریابیه اما خجالت نداره که

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
بله این کار بازاریابیه اما خجالت نداره که

اخه من نمیخوام که بازار یاب شم این مرده میگه تو از من جنس میخری میبری پخش میکنی این بازار یابی نیست!!!

نمیدونم چون ارشد دارم خجالت میکشم برم این کارا رو بکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه من نمیخوام که بازار یاب شم این مرده میگه تو از من جنس میخری میبری پخش میکنی این بازار یابی نیست! ...

فرقی نمیکنه یه جور بازاریابیه دیگه

عزیزم اگ اینکار ارضات نمیکنه رهاش کن و تلاشتو برای یه کار جدید کن

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2728

واسم خيلي عجيبه 

ارشد مهندسي پزشكي؟؟؟؟ اين چه كاريه ميكني؟ اگر واقعا نيازمند كارري حداقل كارهاي پژوهشي انجام بده شخصيت خودتو حفظ كن 

اين همه كار ميتوني انجام بدي شما 

نیلا دختر ناز من

ببین باید ی جایی شروع کنی دیگه مثلا الان میتونی بدون اینکه خیلی کارت ریسک داشته باشه کار کنی پول جمع کنی و بازار رو بشناسی و کلی تجربه کسب کنی. اونایی ک توی کار فروشن حتما یکم ریسک باهاشونه با کلی اعصاب خردی ک حتما باید بفروشن. اما یادت باشه جنس زیاد نگیری اول سفارش بگیر بعد جنس بفروش ک اینطوری ی سوم بکنی بعدش هدف های بزرگ داشته باش مثلا میتونی از این تجربه ات استفاده کنی خودت ی شرکت تجهیزات پزشکی بزنی

2738
جدی؟یعنی شخصیت خوبی نداره؟؟

واسه شما كه اين رشته ي به اين سختي و خوندي و واسش زحمت كشيدي حالا ٦ سال يا ٧ سال به نظرت اينكار جالبه؟ 

بازاريابي نيست اسمش كه 

بازارياب با شركت هاي بزرگ كار ميكنه نه فروشگاه و مغازه

ببين ميتوني توزمينه هاي مختلف كار كني كه يكيش همين كارهاي پژوهشي و مقالات هست 

ميتوني كار ترجمه مقاله تخصصي انجام بدي 

ميتوني پروژه هاي كوچيك دانشجويي انجام بدي 

نیلا دختر ناز من

شما در اصل بازاریاب اونی

برای اون میفروشی پس مامور فروش اونی.

اگه واقعا بازاریابی میخای بکنی از شرکت اصلی بخر لااقل بهت درصد بدن

یا حداقل برو شرکتهای ساخت لوازم پزشکی هم براشون بفروشی هم تجربه س کم کم بری همونجا بخصوص ارشدم داری

❤❤❤❤❤❤❤