2733
2734
عنوان

زن داداش بی فکر

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 82 پست

یبار عروسیشه عزیزم دخالت نکن بده شما میشی خودشون میدونن بعدم داری میگی وام و قسط زیاد دارن اگه عقل داشته باشه میفهمه دو روز دیگه زندگی خودش سخت میشه وقتی خودش نمیفهمه دیگه بقیه چی بگن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو حرص نخور 

هرکسی بی زبون باشه سوارش میشن 

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

بیکاری فقط خودتو بده میکنی داداشت میتونه بگیره نمیتونه هم بگه نمیتونم قرض هم بزاره بعد عروسی باید خودش بده زنش مجبوره بعدا از خرجش بزنه.پدرتون هم در حد معقول اگه میتونن کمک کن

آرزویت را برآورده می کند همان خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند....
2738
اصلاربطی به عاشقی نیست داداش من خیلی سنتی ازدواج کرد،این اخلاق داداشمه نمیتونه نه بگه نمیتونه زوربگه

خب زنداداشتون ارزو داره داداشتونم اگه بهش فشار بیاد بلاخره یه روزی خسته میشه و خودش به زبون میاره شما حرف بزنی خودتو خراب میکنی و زنداداشت فک میکنه نمیزاری شوهرش خرجش کنه هرکسی باشه این فکر و میکنه

خواهرشوهر منم دم عروسی من خیلی دلش واسه داداش جونش میسوخت حالا من اصلاااا خرحی نذاشتم رو‌دست شوهرم پنج سال پیش کل هزینه عروسیمون تالار و ارایشگاه و فیلمبردار شد ده تومن!!!!ولی ارایشگاهم ۳۰۰ تومنی بود میگفت برو‌ ارایشگاه ارزونتر😐😐😐اونوقت خودش دوسال بعد رفت ارایشگاه پنج میلیون تومنی فیلمبردارش چهارتومن شد تالار که بماند😐😐😐نمیدونم چرا انقدر دلسوزه این بشر😏😏

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
پدرم کمک کرده تاجایی که تونسته بیشترازاین نمیتونه

خوب بگه دیگه نمیتونم خودت اگه داری خرج کن جلو زنش هم هیچی نگین 

آرزویت را برآورده می کند همان خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند....
2706