2733
2739
عنوان

زن داداش بی فکر

838 بازدید | 82 پست

سلام دوستان

داداشم یک ساله عقدکرده بهمن انشاءالله عروسیشه،تاحالاخیلی خرج زن داداشم کرده تواین یکسال هرچی خواسته هررسم ورسونی که داشتن بااینکه خودمون نداشتیم داداشم تمام وکمال براش انجام داده تاحالاهم همیشه حرف حرف اونابوده،یعنی اصلاخانواده ما تواین زمینه هادخالت نمیکنن،الانم که نزدیک عروسیشونه کلی خرج میخوادبزاره رودست داداشم بااینکه شرایط داداشمومیدونه ولی اصلاقناعت نمیکنه،داداشم کلی وام گرفت تاتونست خونه بخره بعدش بایدکلی قسط خونه بده ولی اون اصلادرک نمیکنه متاسفانه داداش منم خیلی بی زبونه هرچی اون بگه انجام میده ولی من دلم براش میسوزه😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

متاسفانه کسی این احساس شمارو دلسوزی خواهرانه نمیدونه....پس سعی کنید بروزش ندید..اگه نیاز باشه پدر مادرت چیزی میگن‌...منم مثل شما خواهرم و گاهی وقتا دلم میسوزه واسه داداشم..ولی چیزی نگیم بهتره

وااااا داداشت عقل داره خووودش 

خودشووون باهم کناااار میاااان به این فکر کن که داااداشت دیگه بچه نیییست اون دخترم خودش بیفته تو زندگی ببینه همش باید قسط بدن یاد میگیره درست خرج کنه

تودخالت نکن داداشت عاشق زنشه جونشم میده نگرانی یا حسود؟

بخداممن هیچوقت دخالت نکردم یعنی تاحالاهیچ حرفی به خودشون نزدم ولی خب خیلی ناراحتم خواستم خودموخالی کنم اومدم اینجا

2706