2752
2734
عنوان

تیکه 😅😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 96 پست
عاقا تیکه هاتون تموم شد ما بریم😅😅

ن دارم خیلی بده نمیشه بگم 😁😁😁

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی که یه حرفی میزنه بی مزس مثلا مسخرت میکنه

تا بقیه بخندن 

میگی نمکدون سوراخات کووووو ؟؟؟ 😅😅 

من از بچه ها سایت گرفتم خیلی باحاله به نظرم

ولی تو قصه خودتو بکش نقاش بزار هر کی هرچی هست باشه تو خودت باش ...
ن دارم خیلی بده نمیشه بگم 😁😁😁

با سانسورش بگو😁

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2731

یکیم ک خیلی ادعا داره بهش میگن اون موقه ک تو تو کارتن موز بودی ما این راهو سفید کردیم😁😁😁😁😁😁😁😁

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
یکی که یه حرفی میزنه بی مزس مثلا مسخرت میکنه تا بقیه بخندن  میگی نمکدون سوراخات کووووو ؟؟؟ 😅 ...

وای اگه پسر تو جمع باشه که بده این 😅نکنه من زیاد منحرفم🤔

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
ی چیزی یادتون بدم شایدبدردتون خورد فقط یکم خیلی زیادبی ادبیه

نترکیم😯

خنده فقط توچت بدرد میخوره وقتی یکی داره فحش میده فقط استیکرخنده بفرستی حرص بخوره

اخ اره 👌😁

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
یکی که یه حرفی میزنه بی مزس مثلا مسخرت میکنه تا بقیه بخندن  میگی نمکدون سوراخات کووووو ؟؟؟ 😅 ...

ن این خوب نیس من واسش ی جواب زشت دارم😑😑😑

عشق همانندعینک سبزی است که باآن کاه را یونجه میبینی😐

فکر کنم تو فوق لیسانس داری تو تیکه ها😂😂

🙈🙈🙈 بدترازاون چی میتونه باشه خخخخ

من خودم موقع دعواها همه ی تیکه هایی که بلدم یادم میره😐