2752
2734
عنوان

تیکه 😅😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 96 پست
😮😮😅😅

اهاراستی من یمدت ک توبیتالک بودم امضاتو تو بیونوشته بودن البت بااین عنوان خوش بحال ننم ک بچش منم خوشت نمیادازم خب ب عنم😂😂😂😂😂😂

عشق همانندعینک سبزی است که باآن کاه را یونجه میبینی😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهاراستی من یمدت ک توبیتالک بودم امضاتو تو بیونوشته بودن البت بااین عنوان خوش بحال ننم ک بچش منم خوش ...

😂😂😂😂ایول اینو کپی کنم جای دیگه شاید به دردم خورد😅😅

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2731
چه خوب حالا اگر من بودم مثل ماست عرضه ندارم جواب بدم

منم مث خنگا میخندم هرکی هرچی بارم. کنه😒😢

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
سیرابی :/

اینو باید بیرون به پسرای پرو گفت .آی حال میده😅

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
اینو باید بیرون به پسرای پرو گفت .آی حال میده😅

😂😂😂😂😂عاره

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

عاقا تیکه هاتون تموم شد ما بریم😅😅