2737
2734
عنوان

سقط ناخواسته در ۴هفتگی

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 70 پست
به زودی.سه ماه بعد سقط اقدام کنید.سقط جنین اول اونم تو هفته های اول بسیاااار شایعه. من یه سقط ۶هفته ...

ایسالله به سلامتی دنیا بیاد نی نیت عزیزم ،من اگه نشه که بعد از عید باید اقدام کنم،خدا خودش کمک کنه ایشالله 

دلم یه نی نی سالم میخواد،خدایا یعنی میشه منم مامان بشم؟ 
واقعا؟ من دیدم ساک هم تشکیل نشده خیلی ناامید شدم،من نمیتونم استراحت مطلق کنم چون کسی نیست کمکم کنه ی ...

اره عزیزم منم ساک رو ندیدن نتونستن شیاف بدن شما ازمایشو تکرار کن ان شاالله ساک رو ک دیدن شیاف و امپول میدن رفع لکه بینی میشه بسپارش بخدا برامنم دعا کن 

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم منم ساک رو ندیدن نتونستن شیاف بدن شما ازمایشو تکرار کن ان شاالله ساک رو ک دیدن شیاف و امپو ...

به من شیاف و امپول داد دکترم،جواب بتای فردا خیلی تعیین کننده است برام،چشم عزیزم حتما حتما دعا میکنم برات اگه لایق باشم البته،شما هم برای من دعا کن ♥️

شوهر من خیلی احساسیه آخه،حالا خوبه باز ده دقیقه دلداری داد شوهرت بعضیا اینم نمیکنن 😉

نه خداییش خیلی خوب ارومم میکنه

زن و.خرد یکیشون واقعا باید محکم باشن

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
2731
2738
اولش چند بود الان چند شد  چند روز خون ریزی داشتی  چند روز عقب اینداختی

اولش ۱۲۵۷ بود بعد شد ۲۵۶

۱۱ روز تاخیر داشتم

از دو روز پیش خونریزی داشتم که البته خیلی کم بود باورم نمیشه اینطوری شده،دکتر میگه احتمالا مشکل کروموزومی داشته ،از این حرفش خیلی ترسیدم،بدیش اینجاست که شوهرم اصلا نمیره آزمایش بده حاضره من زجر سقط و بکشم ولی اون نره

منم خون ریزی داشتم کم بود منم ده روز عقب اینداخته بودم  میگم همون ازمایشگاهی که رفتی بار اول ا ...

همون آرمایشگاه و رفتم،مال منم کم بود ولی نموند😔