2733
2734

دخترم یه سالشه وقتی تو ماشین هستیم و باباش رانندگی،میکنه گریه میکنه باید بغلش باباش باشه هرکاریش میکنم فایده نداره اینقد گریه میکنه اشک میریزه تا مرز بیهوش شدن میره(دور از جونش)اخرشم همسرم کوتاه میاد چون میاد میگه اشکال نداره بذار بیاد بغلم چجوری این عادتو از سرش بندازم 

داغ مرده طبیعیه....داغ زنده نبینین..🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اگه یبار گریه کنه بحرفش گوش نکنین دیگه میشینه سرجاش نگران نباش با گریه کردن کاریش نمیشه بیهوشم نمیش ...

خب من به همسرم میگم میگه دلم نمیاد اینجوری گریه کنه 

یه صندلی ماشین با یه فرمون اسباب بازی براش بگیرین اون عقب برای خودش کیف کنه

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
2738

پسر منم تو اون سن این طوری بود  بعد  خوب شد  

الان تا راه میوفتیم نودش متوجه میشه باید بیاد بغل من خودش میاد   بهش بگو خطرناکه همین  کار خاصی نمیخواد بکنی درست میشه  

خب من به همسرم میگم میگه دلم نمیاد اینجوری گریه کنه  

دل شوهرت میاد موقع رانندگی اتفاقی بیفته سرش بخوره ب جایی و خدایی نکرده اتفاق بدی بیفته

خدایا خودت مراقب هدیه ای که دادی باش👶🏻🙏
یه صندلی ماشین با یه فرمون اسباب بازی براش بگیرین اون عقب برای خودش کیف کنه

اصلا یه جا بند نیست فک نکنم تو صندلی ماشین ارومش بگیره 

روانشناسا میگن کاملا بهش بی اعتنایی کنین تا از سرش بیفته. اصلا یجور رفتار کنین انگار نه انگار که داره گریه میکنه اصلا راجب یه موضوع دیگه حرف بزنین و هر چی جیغ زد خیلی عادی خودتون بزنین به نشنیدن. فقط برای اینکه بچه دچار حس طردشدگی نشه گاهی بهش بگین که عزیزم من می دونم که ناراحتی و میخوای بری بغل بابا ولی بابا داره رانندگی می کنه و نمی تونه الان بغلت کنه. همین. 

البته مطمئن نیستم که با بچه یکساله هم بشه اینطور رفتار کرد یا نه. صفحه دکتر رویا نوری رو توی اینستاگرام ببین راجب خاموش کردن رفتار منفی توضیح داده

دل شوهرت میاد موقع رانندگی اتفاقی بیفته سرش بخوره ب جایی و خدایی نکرده اتفاق بدی بیفته

همین واقعا خودشم میگه نمیدونم چطور رانندگی میکنم واقعا خطرناکه 

2706