2737
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست
[QUOTE=91191061]من شکمم نه ولی رون پام ی مقدار ترک خورده و سفید سفید شده البته از ۵ ماهگی روغن زیتون ...

عزیزم منم سره بچه اولم تا هشت ماهگی ترک نخوردم خوشحال بودم که مثل مامانم شکمم ترک نمیخوره اما وقتی وارد ماه 9شدم یهو شروع کرد به ترک خوردن  اخه تو 9ماهگی اوج باز شدن پوست شکم هست،

روغن و ماساژ و ... هم هیچ تاثیری نداشت

به نظر من بستگی به پوست طرف داره

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
[QUOTE=91191061]من شکمم نه ولی رون پام ی مقدار ترک خورده و سفید سفید شده البته از ۵ ماهگی روغن زیتون ...

عزیزم منم سره بچه اولم تا هشت ماهگی ترک نخوردم خوشحال بودم که مثل مامانم شکمم ترک نمیخوره اما وقتی وارد ماه 9شدم یهو شروع کرد به ترک خوردن  اخه تو 9ماهگی اوج باز شدن پوست شکم هست،

روغن و ماساژ و ... هم هیچ تاثیری نداشت

به نظر من بستگی به پوست طرف داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانها چطورین خوبین؟

من که جدیدا وقتی از خواب بیدار میشم پاهام خیلی ورم داره کف پاهام هم درد میکنه نمیتونم بایستم  

کسی هست اینجوری باشه؟

نینی هم در طول روز 5،6 بار سکسکه میکنه تو دلم به نظرتون مشکلی هست آیا؟؟؟!!

مامانها چطورین خوبین؟ من که جدیدا وقتی از خواب بیدار میشم پاهام خیلی ورم داره کف پاهام هم درد میکنه ...

من حالا دستام خیلی ورم میکنه. طوری که انگشتامو میخوام باز و بسته کنم درد میگیره. پاهامم شب موقع خواب 2 برابر میشه بس که ورم داره. فقط این یک ماه و نیم 2 دو ماه هم به خیری بگذره خیلی خوب میشه.

سکسه ام عیبی نداره. بزار فندق کوچولو حال کنه برای خودش

2731
من حالا دستام خیلی ورم میکنه. طوری که انگشتامو میخوام باز و بسته کنم درد میگیره. پاهامم شب موقع خواب ...

ایشالا به خیر بگذره مال منم پاهام مخصوصا سرکار میام چون اویزونه مثل توپ میشن توکفش جا نمیشن خیلی بده

ایشالا به خیر بگذره مال منم پاهام مخصوصا سرکار میام چون اویزونه مثل توپ میشن توکفش جا نمیشن خیلی بده

دقیقا. من حالا همیشه سعی میکنم ی چارپایه گذاشتم کنارم پامو میزارم روش که اویزون نباشه ولی باز نمیشه همش اون حالتی نشست

2738
سلام مامان جونا شما هم درد واژن دارين برا من كه انقدر زياده نميتونم راه برم🥴🥴🥴

منم زیر دلم همش درد داره شیاف و قرص هم بی تاثیره فکر کنم تا اخرش مهمون ماهستند  

دقیقا. من حالا همیشه سعی میکنم ی چارپایه گذاشتم کنارم پامو میزارم روش که اویزون نباشه ولی باز نمیشه ...

منم پامو میذارم روی سطل اشغالی جلوم ولی باز نمیشه دمپایی هم رفتم بخرم اندازم نبود روی پام ورم کرده نمیره تو دمپایی

من روغن بادم ميزنم بادم شيرين اونم امتحان كن 

باشه چشم حتما 

البته الان همکارم دیدش میگه خیلی زیاد نیست ولی احتمالا هفته های بعد زیادتر شه

در هر صورت ممنون از راهنماییتون

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
عزیزم زود نیست همکار من از ماه 5 شکمش ترک خورد تو داروخانه ها یسری کرم ضد ترک هست ولی میگن تاثیری ند ...

ممنون باشه حتما پیگیرش میشم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
2706