2733
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262863 بازدید | 29112 پست
[QUOTE=91191061]من شکمم نه ولی رون پام ی مقدار ترک خورده و سفید سفید شده البته از ۵ ماهگی روغن زیتون ...

میگن که ماه ۸ و ۹ ترک‌میخوره

من منتظرم ببینم روغن زیتون کارخودشو کرده یا ترک‌میخوره بازم

بچه ها شما تخت و ویترین سیسمونی رو از کجا گرفتید یا میخواید بگیرید؟؟؟؟ من دیروز رفتم حسن اباد و یافت ...

عزیزم من دو روز پیش رفتم مرکز چوب کرج خیابون امیری اونجا همه چی بودقیمتاشم عالی بود 

اگه فقط یه کمد میخوای نصفش ویترین بود نصفش کمد جای لباس روی درشم جای عروسک داشت چیز جالبی بود 2تومن میگفت

بقیه هم تخت و کمد دو در و ویترین اگه میخواستی 4 میشد شرکتیا هم یکمی بالاتر بودن همشون خوب بودن در مجموع اگه یه کمد بخوای بیشتر از دو نمیشه اگه کمد و ویترین هرکدوم جدا بخوای3 میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوس جونا

اجازه من شیکمم از دیروز شروع کرده به ترک خوردن- میدونم خیلی زوده ولی نمیدونم چرا اینطوری شده

خیلی ناراحتم هیچیکی از خونوادم اینجوری نشدن

چیکار کنم حداقل بعدش زیاد بد نشه یا الان به جز روغن زیتون راه حلی دارید بیشتر تر نشه

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400  هدف اول70هدف دوم65
2731
سلام دوس جونا اجازه من شیکمم از دیروز شروع کرده به ترک خوردن- میدونم خیلی زوده ولی نمیدونم چرا اینط ...

عزیزم زود نیست همکار من از ماه 5 شکمش ترک خورد تو داروخانه ها یسری کرم ضد ترک هست ولی میگن تاثیری نداره سعی کن فقط چربش کنی و نخارونیش چون بدتر میشه

سلام دوس جونا اجازه من شیکمم از دیروز شروع کرده به ترک خوردن- میدونم خیلی زوده ولی نمیدونم چرا اینط ...

من روغن بادم ميزنم بادم شيرين اونم امتحان كن 

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
2740
بچه ها شما تخت و ویترین سیسمونی رو از کجا گرفتید یا میخواید بگیرید؟؟؟؟ من دیروز رفتم حسن اباد و یافت ...

برو چهار دانگه. کارگاه اوا چوب

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
عزیزم من دو روز پیش رفتم مرکز چوب کرج خیابون امیری اونجا همه چی بودقیمتاشم عالی بود  اگه فقط ی ...

مرسی عزیزم اتفاقا کرجم میتونم برم اصلا یادم نبود

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
برو چهار دانگه. کارگاه اوا چوب

اخه شوهرم فقط جمعه ها میتونه بیاد میترسم الکی وقت بزاریم بریم اونجا بسته باشه،شما میدونید جمعه ها بازه یا نه؟؟؟

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
اخه شوهرم فقط جمعه ها میتونه بیاد میترسم الکی وقت بزاریم بریم اونجا بسته باشه،شما میدونید جمعه ها با ...

منم جمعه رفتم. به نظرم خوب. فقط 6 جا بیشتر نیست. تولیدی هست و بهت البوم نشون میدن می سازن

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2706