2737
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جواب ازمایش قندم خوب بود ولی ویتامینDگفت کمه قرص ویتامین D3داد و پریناتال و کلسیم و قرص آهن +ویتامین ...

منم تو ازمایشم ویتامین d کم بود با اینکه روزی یه قرصشو میخوردم دکترم گفت قرصشو روزی دو تا بخورم تا یک ماه بعد دوباره روزی یه دونش کنم

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2738

از اول بارداری دل درد داشتم پروژسترون مصرف می کردم

وزنم زیاد اضافه نشده نسبت به بارداری اولم میل به خوردنم کمتره کلن همه چی نسبت به قبل نا مطلوب تره دعا کنید بچم سالم به دنیا بیاد چون خیلی ضعیف شدم تا یک ماه دیگم  اگه خدا بخاد دیگه نمیرم سر کار

خخخخخ از منم پس کچله😍😍من عاشق پسربچه های تپل کچلم...🙄تپل شه کچلیش عیبی نداره😂😂

من رفتم دکتر

خدا رو شکر گفتش موردی نیست و با همون رژیم کنترل کنم

بهم گفت اگه رژیم سختم هست دارو بده اما من گفتم رژیم می گیرم و این سه ماه رو هم تحمل می کنم

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
سلام کلسترولت دیگه چرا؟ البته من قبل عید آزمایش دادم آنزیم کبدیم رفته بود بالا  

رفتم دکتر امروز. گفتش خطری نداره اما برای سلامتی خودم بهتر هست رعایت کنم. دکتر گفتش نی نی مون به نظر تپلی میاد. لمسش کرد وبهم گفت کجا قرار داره قسمت های بدنش

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
عزيزم انشاالله چيز خاصى نيست حتما برو دكترت نشون بده  نتيجش و به ما هم خبر بده 🌹

خدا رو شکر موردی نداشت. برای قند گفتش هنوز با رژیم قابل کنترل هست و خطری نداره

کلسترول هم گفت در بارداری پیش میاد و فقط تا هر جا تونستم رعایت کنم.

برای 28 هفته بهم سونو داد 

دلم برای دیدن نی نی تنگ شده

اما صدای قلبش رو شنیدم

خدا رو شکر

سلام دوستان منم بچه دومم باردارم ایشالا شهریور به دنیا میاد

سلام خوش اومدی 

به سلامتی ان شاالله

شما تجربه تون بیشتر از ماست دیگه

منم قرار بود مامان شهریور باشم ولی قسمت نشد سقط شد بچم انشاالله همه شماها به سلامتی زایمان کنید و نی ...

امیدوارم و دعا میکنم به زودی زود باردار بشی.

نگران نباش تا سال دیگه جای نی نی سبز شده. منم قرار بود شهریور سال پیش مامان بشم که نموند و امسال همون ماه نی نی میاد بغلم به امید خدا

اینو بهت گفتم که بدونی دردت رو میدونم و زود زود خدا روزیت میکنه

به خودت برس

پیاده روی کن 

روحیه ت خیلیییییییییییی مهم

سلام  من يه مامان مرداديم  بچه اولمه  تازه اين تاپيكو ديدم

سلااااااااام

خوش اومدی عزیزم

نی نی تون گل دختر یا گل پسر؟

2706