2733
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست
سلام خوبی به نظر من سیسمونی خریدن سلیقه ای هست و واقعا به اینکار شما و همسرتون احترام میذارم  ...

آفرین

در اون حد که مادرم بنده خدا تهیه میکنن 

البته خواهرمن20روز پیش سیسمونیشو برد خیلی زیاد خریده بودن که منم کلا با این روش مخالفم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رفتم سونو خوب بود و به خاطر ترشح پماد واژینال داد استفاده کنم تا یه هفته 

مبارک باشه عزیزم

میشه بگی چه پمادی بهت داد؟

منم همین مشکل رو دارم تقریبا از اول بارداریم تا الان ترشح آبکی شیری رنگ دارم اما خارش و بوی تند نداره

همش میترسم نکنه عفونت باشه...😥

به دکترم گفتم گفت طبیعیه😦

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩

مامانهای عزیز انشالله همه به سلامتی زایمان کنید😍

شب موقع خواب مشکلی ندارین؟!

من که از بس ازین پهلو به اون پهلو میشم صبح از درد لگن میخوام بمیرم😟😟😟

از یه طرفی هم میترسم بند ناف خدای نکرده بپیچه😢

آخه نمیتونم بشیم بعد پهلو بشم

شما اینطور نیستین؟

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
2728
مامانهای عزیز انشالله همه به سلامتی زایمان کنید😍 شب موقع خواب مشکلی ندارین؟! من که از بس ازین پهل ...

حرف دل منو گفتید، من دیشب تا 4 صبح از درد لگن به خودم پیچیدم. واقعا تا ماه اخر این درد هست؟! 

خیلی سخت

امیدوارم همگی به سلامت این دوره رو طی کنیم و به این روزا بخندیم. 

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
من هم آقا بزرگ میرم واسه لوازم پیش پا افتاده  واسه لباس مجلسی و چند دست تزیینی میخوام برم بهار ...

چه جالب، ممنون که گفتید. کاش منم اوضاعم بهتر بشه و برم

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
حرف دل منو گفتید، من دیشب تا 4 صبح از درد لگن به خودم پیچیدم. واقعا تا ماه اخر این درد هست؟!  ...

به طرفی که دراز میکشی یه بالش بزار زیر پا تا لگنت درد نگیره 

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
2738
به طرفی که دراز میکشی یه بالش بزار زیر پا تا لگنت درد نگیره 

یعنی پایین تنه م رو از لگن بزارم روی بالشت؟؟

کاش تصویری اموزش داشت

خانمی هر جوری میخوابم انگار لگنم داره میشکنه ، دردش رو بجون میخرم چون برای اومدن یه عزیز دل.

مبارک باشه عزیزم میشه بگی چه پمادی بهت داد؟ منم همین مشکل رو دارم تقریبا از اول بارداریم تا الان ت ...

من سر بچه اولم هم ترشح داشتم پیش یه دکتر دیگه تحت نظر بودم یادمه بهم پماد داد تا ترشح کم بشه و از بین بره واسه اینم پیش یه دکتر دیگه تحت نظرم و بهم پماد داده تا یه هفته استفاده کنم اسمش کلوتریمازول ۱درصد 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
مامانهای عزیز انشالله همه به سلامتی زایمان کنید😍 شب موقع خواب مشکلی ندارین؟! من که از بس ازین پهل ...

منم صد بار از خواب بیدار میشم این پهلو به اون پهلو میشم وقتی هم که میچرخم تغییر وضعیت بدم کمرم صدا میده از شما هم استخون کمرتون صدا میده موقع تغییر وضعیت خواب

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

اونایی خرید کردن لطفا عکس سیسمونیشون بزارن واسه ماهایی که هنوز خرید نکردیم بتونیم زودتر و  راحتر  خرید کنیم 

2706