2733
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262863 بازدید | 29112 پست
به به😍 چه عجب یکی عکس گزاشت مبارکه نی نی باشه 😍😍😍

چیزایی که خریده بودین خیلی قشنگ بود واقعا سلیقه تون عالیه 

بیزحمت یه حد و حدودی قیمت لباسا رو هم بگید دستمون بیاد 

البته تو هر شهری فرق داره

چیزایی که خریده بودین خیلی قشنگ بود واقعا سلیقه تون عالیه  بیزحمت یه حد و حدودی قیمت لباسا رو ...

مرسی عزیزم نظر لطفته😘عزیزم همه ی خریدم از کانال های تل هس که از تهران واسم فرستادن مثلا اون ۵ تیکه هارو ٧۵ خریدم تو مشهد قیمت کردم ٨٨بود اون زیردکمه و تل ۴٣ بود تو کانال اف خورده بود ٣٧ خریدم اون سرهمی ٨۵ 

خداجونم شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیشب خواب دیدم یه بچه بغلمه چه بارونی ام می اومدش تو خونه بودم همش داشتم به بچم شیر میدادم میگم وایی چقد شیر دارم هی به بچم میگم شیر بخور ببین آغوزش خوبه چربه قشنگ داشتم چربی شیرو میدیدم بعدش هی میگم این دکتره چه خوبه انگار نه انگار منو سزارین کرده اصن درد ندارم.

وایی چه خواب خوبی بودش

2738
سلام دوستای گلم. خوبید؟نی نی تون خوبه؟من امروز جواب غربالگری دوممو گرفتم کسی میتونه بهم بگه چه جوره؟ ...

سلام عزيزم ما هم خوبيم

عزيزم من بلد نيستم كه بتونم كمكت كنم ولى انشاالله خوبه

به خودت استرس نده و برو از دكتر بپرس انشاالله خوبه🌹

واقعا لباس بچه چقدر گرون شده رفتم جمخوری پاساژ نوزهدی فروش ها ۳تا بلیز استین دار و سه تا رکابی زیر دکمه ای و سه تا شلوار شد ۲۱۶ هزار تومن تیکه ای ۲۴هزارتومن .چه خبره اخه

سلام مامانا خوبین؟ آقا من یه دوشواری گیر کردم😂 فرم شکم ربطی به جنسیت داره؟ 

من سونوی ۱۳ هفته روبهم گفتن احتمالا پسر، ۱۶ و ۱۸ هفته جای دیگه رفتم گفتن دختر

بعد حالا شکمم کوچیکو و تیزه قدیمیا میگن پسر

منم کلی لباس خریدم

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
2706