2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262858 بازدید | 29112 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=87162885]سلام عزيز دلم  اگه همسرت باهات موافقه كه خيلى خوبه اينكار 🌹 از الان مبارك نى ن ...

عزيزم بالاى صفحه سمت چپ بزن روى عكست و بعد بدن نى نى سايت من 

و بعد سمت راست بالا سه تا خط افقى زير هم هست بزن روش و اطلاعات كاربردى من 

اونجا ميتونى تيكرت و تغيير بدى🌹

2728
عزيزم بالاى صفحه سمت چپ بزن روى عكست و بعد بدن نى نى سايت من  و بعد سمت راست بالا سه تا خط افق ...

ممنون عزیز اینجا کامل بازنمیشه باید عصر که رفتم خونه چک کنم ممنون بازهم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
عزيزم انشااله چيزى نيست و فردا ميرى انومالى و با خيراى خوب مياى منتظر خبراى خوبت هستيم😍

رفتم سونو خوب بود و به خاطر ترشح پماد واژینال داد استفاده کنم تا یه هفته 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
2740
سلام دوست جونا خوبید؟ نی نی ها خوبن؟ بچه ها چقدر زود دارید سیسمونی میخرین بلاهااااااااا من که هیچ ک ...

سلام خوبی به نظر من سیسمونی خریدن سلیقه ای هست و واقعا به اینکار شما و همسرتون احترام میذارم 

من نه طرفدار افراطم و نه تفریط سیسمونی فک کنم در حد 5م وسایل ضروری براش می خرم در حد اینکه مجبور نباشم تا یک سال دائم تو بازار باشم و نگران لباسش بعد از یکسالگی هم خدا بزرگه

سرویس چوب دیدم جنس عالی تخت و یک کمد 2.5م سرویس کالسکه بین 500 تا 1م تو شهرمون قیمت کردم بقیه هم لباس می خرم براش.

بنظرم پول بیشتر از این رو خرج ضروریات زندگی مون کنیم خیلی بهتره تا اینکه بچه رو از اول تجملاتی بار بیاریم