2733
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262858 بازدید | 29112 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانا در چه حالین ؟ خوش میگذره ؟  من که کلاسای بارداریم شروع شده . سیسمونیمم بیشترشو خر ...

مبارک باشه ان شاء الله به دل خوش

و او می داند آنچه را در رحم مادران قرار دارد (هم از نظر جنسیت و سلامت و هم از نظر سایر استعدادها و توانائیها) (و یعلم ما فی الارحام)،
خانومای تهراني کدام بیمارستان زایمان میکنید!؟ من دکترم خیلی خوبه ولی طرف قرارداد با بیمه تکمیلی نیست ...

من دکترم خانم تهرانی نژاد هست و آتیه ان شاء الله میرم

و او می داند آنچه را در رحم مادران قرار دارد (هم از نظر جنسیت و سلامت و هم از نظر سایر استعدادها و توانائیها) (و یعلم ما فی الارحام)،
2728
منم همش دارم لحظه شمارى ميكنم واسه ديدنش ولى هنوز تازه دارم فردا ميرم تو ٢٢ هفته

الان خیلی انتظار سخته ولی وقتی به دنیا میان انگار زندگی میره رو دور تند

تا چشم بهم میزاری بزرگ شدن ان شاء الله

دکتر زن عمو منم بودن ایشون . دکتر خوبیه. ایشالا که زایمان خوبی داشته باشی عزیزم

قربونت برم همچنین شما 

به نظرم بخر. چون دیگه ماه 8 سنگین میشی. من که خریدم همرو . هول بودم

مبارک نی نی گلت باشه. منم ذوق دارم اما جفتم خیلییییییییی پایین و میگن نباید زیاد راه برم

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2740
إ چه خوب . دکترت کیه عزیزم!؟ راضی هستی!؟

اره خوب. تعجب کردم قیمتش رو شنیدم البته تا شهریور اگه همین بمونه خوب. دکترم خانم ولی محمدی هست، راضیم خدا رو شکر، وقت میزاره

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
مبارک نی نی گلت باشه. منم ذوق دارم اما جفتم خیلییییییییی پایین و میگن نباید زیاد راه برم

عزیزممممم منم همینجوری بودم کلی چیزامو اینترنتی خریدم . سه ساعت هم رفتم بهار کل خریدامو کردم. فقط استراحت کن جفت میره بالا. برای منم رفت بالا. ماه دیگه برو که ایشالا اومده بالا جفت با خیال راحت

عزیزممممم منم همینجوری بودم کلی چیزامو اینترنتی خریدم . سه ساعت هم رفتم بهار کل خریدامو کردم. فقط اس ...

مرسی اخه نمیدونم خرید اینترنتی از کجا باشه مطمئن باشه و جنس خوب باشه. 

امیدوارم زودتر جفتم بره بالا، من و همسرم خیلی استرس داریم تا نی نی بیاد و ارامش بده بهمون

من هنوز هیچی سیسمونی نخریدم. تا کی وقت هست به نظرتون؟  نمیدونم ماه دیگه شروع کنم یا بزارم اخر ه ...

واسه من که دیگه تموم شد😄 فقط وسایل بهداشتیش مثل شامپو وصابون و لوسیون و پوشک و اینجور چیزاش مونده به اضافه مینی واش 

سرویس چوب و سرویس کالسکه وسرویس خواب و لباس خریدم

خداجونم شکرت😍
واسه من که دیگه تموم شد😄 فقط وسایل بهداشتیش مثل شامپو وصابون و لوسیون و پوشک و اینجور چیزاش مونده ب ...

مبارکش باشه به سلامتی و دل خوش

من اصلا واسه سیسمونی راه نرفتم تو بازار منم جفتم یکم پایین بود کل لباساشو و چیزای دیگه رو از کانال های تل سفارش دادم حتی سرویس خوابشو سفارش دادم واسم بدوزن چند روز دیگه میرسه دستم فقط یه روز رفتم یه فروشگاه بزرگ سرویس چوب و کالسکه رو خریدم که کلا یک ساعتم نشد اونم با ماشین رفتم و اومدم یه روز دیگه هم باید برم واسه چندتاخورده ریزه که اونم همون یک ساعت بیشتر طول نمیکشه

خداجونم شکرت😍
من اصلا واسه سیسمونی راه نرفتم تو بازار منم جفتم یکم پایین بود کل لباساشو و چیزای دیگه رو از کانال ه ...

خانمی؟ میشه بگید از چه کانالی؟ برای خرید تخت و کالسکه کجا برم؟  منم کم کم باید دست به کار بشم