2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست

واقعا دوران عجیبیه..من هرررچی میخورم معده درد و تهوع دارم بقیه اوقاتم سوزش معده.ابم بخورم دلم میپیچه.یبوستم در حدی که گاهی خونریزی دارم...کلللا گوارش تعطیل.تنها چیزی که حالمو به هم نمیزنه ابمیوه و نون و پنیر گردوست.اگه این مکمل femebion نبود فک کنم هیچچچی به بچه م نمیرسید,دلم به همون خوشه فقط.تلخی دهان و زیادی بزاقم که کلافه م کرده.ولی خب بااین همه بازم خداروشکرررر که تا اینجاش خدا بهمون توفیق مادری داده,حالا هرچقدم سخت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=82782745]منكه فكر كن انومالى دومم تو عيده 😔[/QUOT سلام عزيزم آنومالي دومم مگه داريم ؟ مگه ي ...

اره عزيزم 

اولين سونوى انومالى كه بين ١٢ تا ١٤ هفتگى انجام ميدن و همون روز ازمايششم انجام ميدن

انومالى دوم كه ازمايشش و ١٥ هفتگى انجام ميدم و سونو انومالى دوم بين ١٨ تا ٢٠ هفتگى انجام ميدن

2728
سلام. من دکتر نوبت آنومالی رو برام زده 5 فروردین. هرجا زنگ میزنم میگن نیستن اون تاریخ!! به نظرتون ...

كجاها زنگ زدى؟!

عقيلى هم نيست ٥ فروردين ؟

منم ٥ فروردين وقت انومالى دوم دارم

بچه ها کسی مثل من شده من دهنم آنقدر خشک میشه که نگو. مثله چوب خشک مخصوصا شبا خیلی اذیت میشم همشم آب ...

k

منم همينم و بيش از حد تشنم ميشد و ميشه و قند باردارى دارم

حتما قندتم چك كن عزيزم🌹

بچه ها برا من صورتم لاغر شده حالت تهوع نداشتم فقط به بوی پیاز داغ و غذا حساسم بدم میاد، از غذاهای رب ...

علايمت به پسر ميخوره عزيزم ولى فقط از خدا بخواه

منم همه ى اين كارا رو كردم ولى ان تى اول احتما دخمل بهم دادن 

انشا الله خواسته ى دلت با خدا يكى باشه😍

2738
اره عزيزم  اولين سونوى انومالى كه بين ١٢ تا ١٤ هفتگى انجام ميدن و همون روز ازمايششم انجام ميدن ...

عزیزم اولی انومالی نیست. ان تی میگن. دومی که هفته ۱۸ تا ۲۰ هست میگن انومالی.

این ان تی و انومالی فقط اسم سونو هاست و به ازمایشات ربطی نداره

كجاها زنگ زدى؟! عقيلى هم نيست ٥ فروردين ؟ منم ٥ فروردين وقت انومالى دوم دارم

خیلی جاها رو زنگ زدم حتی جاهایی که تا به حال اسمشون به گوشم نخورده.   حتی دیروز زنگ زدم دکترم که اگه میشه زودتر یا دیرتر برم آنومالی اسکنم رو. ولی گفت نه حتما همون تاریخ.حالا یکی دو روز اینور اونور !!  

صنعتی و عقیلی تلفن جواب ندادن. البته این دو روز صبح زنگ زدم. بعد از ظهر بزنم ببینم جواب میدن یا نه. 

کریمی گفت معلوم نیست. احتمالا باشه. باید همون روز برم دفترچه بذارم تا نوبتم شه !! 

فعلا تونستم نوبت ارجمندی رو بگیرم. نمیدونم چطوریه کارش. 

پیگیر دکتر بهتر هستم. 

ترک جان عزیز بتوان گفت / ترک یار عزیز نتوانیم
k منم همينم و بيش از حد تشنم ميشد و ميشه و قند باردارى دارم حتما قندتم چك كن عزيزم🌹

سلام عزيزم قند بارداري گرفتي ؟ كي چك كردي؟ يعني منم قند گرفتم همش تشنمه ولي خيليم دلم شيريني جات نميخواد فقط عطش دارم و تكرر ادرار

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
2706