2737
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262863 بازدید | 29112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها کسی مثل من شده من دهنم آنقدر خشک میشه که نگو. مثله چوب خشک مخصوصا شبا خیلی اذیت میشم همشم آب ...

منم همینطوریم. بخاطر همین اکثرا اب نبات میزارم تو دهنم خیلی کمک میکنه  

2728
بچه ها کسی مثل من شده من دهنم آنقدر خشک میشه که نگو. مثله چوب خشک مخصوصا شبا خیلی اذیت میشم همشم آب ...

دقيقا منم همينطور تو عمرم انقد آب با ولع نخورده بودم عاشق مايعات خنك شدم ولي مثل اينكه طبيعيه نگران نباش

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
واقعا؟! خیلی سخته مدام دهنم خشکه☹️ نی نی جون بنظرت به جنسیت ربطی داره ؟🤤

نمیدونم والا. فکر نمیکنم ربطی داشته باشه. برای شما احتمال دادن جنسیت رو؟

من خودم به دکتر گفتم اگه احتمالیه نگه تا انومالی صبر کنم اونم گفت فعلا همه چی احتماله منم گفتم پس نگو

[QUOTE=82977658]دقیقا المیراجون منم وضع همینه 😉 نی نی جون به منم نگفتش گفت چیزی معلوم نیست الان که[/Q

من عاشق هندونه و شربت خنك و دوغ و نوشابه شدم هرچي مايعات باشه ميخورم انگار بچم تو دلم كيف ميكنه انقد حس خوبي مايعات خنك دارم

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
2738

بچه ها برا من صورتم لاغر شده حالت تهوع نداشتم فقط به بوی پیاز داغ و غذا حساسم بدم میاد، از غذاهای ربی هم خوشم نمیاد بعلاوه مرغ، پوستم خیلی خشک شده ، تشنگی که نگم براتون شدیده، دیگه اینکه اخلاقمم هیچ تغییری نکرده یعنی افسرده یا بداخلاق نشدم ، ویار چیز خاصیم ندارم فعلا، دقیقا زمان تخمگگذاری اقدام کردم ، رژیم داشتم و کاسنی و جوش شیرین و ... هم رعایت کردم حالا منتظرم ببینم جنسیت نی نی چی میشه . بنظرتون علایمم به چی میخوره دختر یا پسر

واقعا؟! خیلی سخته مدام دهنم خشکه☹️ نی نی جون بنظرت به جنسیت ربطی داره ؟🤤

هههه چه با حال خیلی ببخشید من از بزاق زیاد حالم بد شده  

و او می داند آنچه را در رحم مادران قرار دارد (هم از نظر جنسیت و سلامت و هم از نظر سایر استعدادها و توانائیها) (و یعلم ما فی الارحام)،
خخخخخخ🤣 نمی دونم چه جوریاس ، شاید به طبع خودمونم بستگی داره من طبعا گرمه کلا.

من تو حالت عادی دو تا پارچ آب میخورم الان کمتر میخورم نمی دونم از کجا میاد این همه بزاق

البته گرمی جات مثل خرما موز و.... همش تعیل شده نمی تونم بخورم شاید به خاطر همونه

و او می داند آنچه را در رحم مادران قرار دارد (هم از نظر جنسیت و سلامت و هم از نظر سایر استعدادها و توانائیها) (و یعلم ما فی الارحام)،
2706