2737
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست
عزیزانه سزارینی دلتون هنوز دردمیکنه من انگار تازه از بیمارستان اومدم

سلام گلم..نه دیگه زخمم کاملا خوب شده..ببین شاید عفونت داشته باشی یا عرق سوز باشی..من اینطور بودم روز ۳۸تا ۴۲ ۳،درد و سوزش داشتم..رفتم دکتر دید زیر بخیم کمی ورم کرده و عرق سوز شده..دارو داد..چند روزه سریع خوب شد..ولی جای بخیم خوب شده و فقط یه خطر صورتی کمرنگ مونده..خواهرم میگه درد (خصوصا تیرکشیدن و خارش)تا چند وقت باهامونه..نگران نباش..راستی شکم منم تقریبا کاملا رفته، اما مقداریش بالای جای عمل هنو کمی قلمبه مونده😆مث کسی که یه کوچولو شکم بزنه🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم..نه دیگه زخمم کاملا خوب شده..ببین شاید عفونت داشته باشی یا عرق سوز باشی..من اینطور بودم روز ...

شما سزارین بودید؟از تجربتون میشه بگید؟

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
2728
حیف که مشهدیم وگرنه منم ۵روزه ختنه کردیم تاالان که خوب بوده فقط شب اول یکم بیتاب بود پیشاپیش مبارکه ...

ممنون برای پسر شما هم مبارک باشه

کار خاصی مگه باید بکنیم برای من کاری نگفتن بکنم فعلا ۶ ماه مرخصیم اگر بخوام ۹ ماه بشه باید شکایت کنم و برم دنبالش

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
عزیزم من خالم بچه هاشو برد پیش این دکتره خیلی راضی بود منم دارم میبرم اونجا وقت داده براهفته دیگه بی ...

وقت باید بگیریم؟ مرسی عزیزم 

شما سزارین بودید؟از تجربتون میشه بگید؟

آره عزیزم..سزارین بودم..بوگو چی میخوای تا بگم برات😆من شب قبلش بستری شدم..فردا صبش ساعت ۸اومدن برام یه سرم زدن،بعدشم سوندو وصل کردن..که اونطور که شنیده بودم دردنداشت خداروشکر..فقط موقع زدنش،خودتو شل کن و سه تا نفس عمیق از دهن بکش و به یه چیز دیگه فک کن..راحت میشه..البته تبحر پرستارم شرطه..بعدش رفتم اتاق عمل،برخوردشون خیلی خوب بودچنتا اثرانگشت ازم گرفتن و یه فرمو پرکردن...بعدش دکتربیهوشی اومد،برام آمپول بی حسی زد!اصلنم دردنداشت..پرستار منو خم کرد و گفت سوزنو حس کردی،نپری یهو!نگهم داشت خودشم..بعد تزریق،سریع خوابوندنم..دکتر اوکیو داد و شروع شد..کمتریه ربع ۲۰دقیقه طول کشید..اصلا ترس نداشت..نگران نباش..اونا خودشون انقدر ریلکس بودن که سرعمل من درباره دستمزد و دعوای یه همکار دیگشون حرف میزدن و اینکه شکم من کم چربی داره وخوشبحالت و ورزشکاری و فلان و این حرفا..اصلا راجب عمل صحبت نمیشد..

بعدشم اومدم ریکاوری...اونایی که بیهوشی بودن،با درد به هوش میومدن..خیلی ناراحت بودم براشون..البته هرکسی انتخابی داره..بعد بردنم بخش..برام شیاف گذاشتن..گفتن تا ساعت۱۲شب چیزی نخورم..برامم کلی سرم میومدن میزدن..تا این تموم میشد اونو میزدن..تا شب شد و ساعت ۱۱پرستار اومد سوندمو کشید که بهش گفتم آروم بکش،و نفس عمیق..دراومد..کم درد داشت..بعدش پاشدم راه رفتم..که قدمای اول و بلند شدن از روی تخت درد داشت انصافا..ولی قدمای بعدی کمتر شد..بعدشم دیگه نشسته نینیو شیر دادم..تا اگه باز خواستم راه برم..دردسر دراز کش بلند شدنو نداشته باشم..اولین جیزاییم که میخوای بخوری بذار شیرین و گرم باشن..مثل چایی نبات..روز بعدشم مرخص شدم و اومدم خونه،دوش گرفتم و پانسمانمو کندم و جاشو باسشوار خشک کردم...😊دیگه چی بگم دوست گلم؟

2738
بعدشم اومدم ریکاوری...اونایی که بیهوشی بودن،با درد به هوش میومدن..خیلی ناراحت بودم براشون..البته هرک ...

مرسی عزیزم دلم خدا‌کل پسرتو حفظ کنه الهی 🤲🤲😘😘😍ممنون همین کافی بود من منتظر طبیعی بودم بخاطر تنگی لگن مجبورم سز کنم یهویی شد یکم آماده نبودم از لحاظ روحی 😘😘

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
مرسی عزیزم دلم خدا‌کل پسرتو حفظ کنه الهی 🤲🤲😘😘😍ممنون همین کافی بود من منتظر طبیعی بودم بخاطر تنگ ...

اتفاقا حس میکنم سز کمتر روحیه میخواد تا طبیعی..تو که واسه طبیعی خودتو آماده کردی پس سزارین هیچی نیست برات😊ان شالله صحیح و سلامت و با لبخند از بیمارستان،همراه نینیت میری خونه..😍😍قدمشم جلو جلو مبارک😙😙😙

اتفاقا حس میکنم سز کمتر روحیه میخواد تا طبیعی..تو که واسه طبیعی خودتو آماده کردی پس سزارین هیچی نیست ...

مرسی عزیز دلم 😘😘😘😘😘

ایشونم علی آقای من..دوست امیرعلی شما😍😍

ای جونم زنده باشه ایشالا علی آقا

راستی یکم دنیا اومد؟ ساعت چند ؟ بینیم کدوم بزرگترن؟

سلام به مامانهای قدیمی و جدید

تبریک میگم به مامانهای جدید⁦♥️⁩

حال نینی هاتون خوبه؟

من ازبس ‌‌ بچم گریه می‌کنه  اصلا وقت نمیکنم بیام تاپیک

وقتی بیداره اصلا نمی آره هیچ کدوم از کارهای خونم رو انجام بدم وقتی هم که خوابه منم خسته تر از اون میگیرم می‌خوابم...

خیلی درمونده شدم😔😔😔

هر روز ساعت ۴ یا ۵ ناهار میخوریم بسکه گریه می‌کنه تا بخوام ناهار درست کنم میشه ساعت ۴!

بردمش دکتر گفت رفلاکس داره رانیتیدین میدم بهش 

کولیکز و گریپ میکسچر هم بهش میدم ولی باز گریه می‌کنه..

حتی نمیتونم دستشویی برم😒

مامانهایی که‌ نی نی های آروم دارین قدرشون رو بدونید😉

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
2706