2752
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262910 بازدید | 29112 پست
بچه ها مرسی که به فکر منو نیلی هستین بچمو امروز بردم دکتر میگه رفلاکس داره کلی دارو بهش داد و شیر خش ...

وای بمیرم براش ما حالتو درک میکنیم واقعا منم جیگرم کباب میشه امیرعلی ناله میکنه یا درد داره طفلی نیلیا که هر روز درد داره بچه 

شیرخشک چی داده؟ تاثیر نذاشته

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
وای بمیرم براش ما حالتو درک میکنیم واقعا منم جیگرم کباب میشه امیرعلی ناله میکنه یا درد داره طفلی نیل ...

همون اپتامیل فقط ضد الرژیشو گفت به پروتئین گاوی حساسه کلی به خودم رژیم داد حالا رعایت کنم ببینم چی میشه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون اپتامیل فقط ضد الرژیشو گفت به پروتئین گاوی حساسه کلی به خودم رژیم داد حالا رعایت کنم ببینم چی م ...

همون منم میخواستم بگم رعابت کن من امروز شبر خوردم روده هام اذیت میشه نفخ میکنم تو حاملگی خوب شده بودم امرور باز نفخ کردم امیرعلبم شیرمو خورد طفلی دم غروب انقد گربه کرد از دل درد خیلی باید رعایت کنیم توام رعایت کن ان شاء الله نیلی زود خوب بشه

حموم که مشکلی نداره ما روز دوم پسرمو بردیم نافشم روز یازدهم افتاد بدون هیچ مشکلی

منم بچمو مرتب حموم میدادم 7روزه افتاد

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
همون اپتامیل فقط ضد الرژیشو گفت به پروتئین گاوی حساسه کلی به خودم رژیم داد حالا رعایت کنم ببینم چی م ...

دخترعموم دخترش به خیلی چیزا حساسیت داره، یکیش همین پروتیین گاویه

آپتامیل پپتی جونیور میده

همون منم میخواستم بگم رعابت کن من امروز شبر خوردم روده هام اذیت میشه نفخ میکنم تو حاملگی خوب شده بود ...

من اصلا از وقتی زایمان کردم شیر نخوردم 

ولی ماست و پنیر میخورم و قرص کلسیم

چون شیر به همه نمیسازه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

سلام دوستان 

میگم شماتاکی خونریزی یالکه بینی داشتین من امروز۲۱روزه زایمان کردم ولی هنوز نوارمیزارم بس زیاده

موندم چکارکنم نمازامویکی درمیون میخونم حمومم که برای هرنمارمیرم انگاری خونریزیم بیشترمیشه

برم دکتریاطبیعیه؟

زایمان طبیعی داشتم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
سلام دوستان  میگم شماتاکی خونریزی یالکه بینی داشتین من امروز۲۱روزه زایمان کردم ولی هنوز نوارمی ...

منم الان 30روزه زایمان کردم هنوز گاهی خونریزی دارم اعتبار نمیکنم نوار نزارم تا40ردزمعمولا هست دیگه

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه اولته؟!شاید تونستی طبیعی زایمان کنی 

اره اولی هست دوتا متخصص گفتن لگنت خیلی کوچیکه 

بیمارستان دولتی نگهمیدارن تا درد بکشی و آمپول فشار میزنن مطمعن شدن که نمیتونی سز میکنن 😩من نمخوام هردو درد رو بکشم 

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
من اصلا از وقتی زایمان کردم شیر نخوردم  ولی ماست و پنیر میخورم و قرص کلسیم چون شیر به همه نمی ...

دقیقا منم همینطور تو حاملگی خوب شده بود حساسیتم ولی باز برگشته دیروز امتحان کردم طفلی پسرم دل درد شد

سلام دوستان  میگم شماتاکی خونریزی یالکه بینی داشتین من امروز۲۱روزه زایمان کردم ولی هنوز نوارمی ...

نه طبیعیه عین منی شما هم تا ۳۵ رور لکه بینی من ادامه داشت هر روزم حموم میکردم بیشتر میشد ولی دیگه ۴۰ روز خوب شدم 

نه طبیعیه عین منی شما هم تا ۳۵ رور لکه بینی من ادامه داشت هر روزم حموم میکردم بیشتر میشد ولی دیگه ۴۰ ...

ممنون از پاسختون

خوب الان برای نمازچکارکنم دایم برم حموم یعنی؟

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
منم الان 30روزه زایمان کردم هنوز گاهی خونریزی دارم اعتبار نمیکنم نوار نزارم تا40ردزمعمولا هست دیگه

اره بد داستانیه

2706