2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262884 بازدید | 29112 پست
عزیزم ۰۹۶۴۰ رایگانه مسائل شرعی جواب میدن بزنگ توصیح میده برات

ممنون عزیزتشکر

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
عزیزم😍😍😍😍😍 مبارکت باشه دوست مهربونم منم زایمانیدم🤗🤗🤗🤗😘

مبارک باشه عزیزم، قدمش براتون پربرکت باشه😁😄😘😍😍

از نی نی و زایمانت تعریفکن، ایشالا 100 سال سایه تون بالاسر نی نی باشه ❤💕💞🎉🎈🎂🍻🌷🌸🌼🌻🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام  من دخترم ۴۳ روزش شد یه هفته پیش پریود شدم کیا مثل من پریود شدن؟ من زایمان اولمم درست ...

واى چه سخته با بچه كوچيك پريودم بشه

خداكنه من دير پريود بشم 

فعلا هنوز نى نى ٣٤ روزشه من

2740

از سزارین میترسم 😞

مامان هایی که سزارین شدید چطور بود؟؟چه کارهایی مفیده قبل و بعد عمل؟شکمتون کی بستید؟شکم میمونه؟؟

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
از سزارین میترسم 😞 مامان هایی که سزارین شدید چطور بود؟؟چه کارهایی مفیده قبل و بعد عمل؟شکمتون کی بس ...

نترس

اصلا ترس نداره

دردم نداره چون بعد عمل شیاف میزاری

بعد عمل حتما جوراب واریس و کمر بند ببند،من از سه چهار ساعت بعد عمل خود پرستار بیمارستان اومد جورابو پام کرد و کمربندمم بستن.تا الان کمربند بستم، فقط شبا یا وقتایی که دراز میکشم باز میکنم، شکمم جم شد و رو زخم بخیه نیفتاد.

بچه ها مرسی که به فکر منو نیلی هستین بچمو امروز بردم دکتر میگه رفلاکس داره کلی دارو بهش داد و شیر خش ...

حتما دعا میکنیم، واقعاااا سخته،ایشالا بهتر میشه

زانتاک، کولیککز اینارو بده بهتر میشه، خودت رو نباز ما مادریم، میتوونیییییم.

میتونیم از پس هر مشکلی بر بیایم چون تکیه گاه و پشت پناه بچه و همسرمونیم😉

شکمشو تو خواب ماساژ بده دردشو کم میکنه

دختر دایی و دختر دختر عموم هر دو جیغجیغو بودن و رفلاکس و کولیک داشتن، الان ماشالا هم قدشون هم وزنشون عالیه، رفلاکسو هر چه سریعتر درمان کنی زودتر خوب میشه. باز خوبه زود فهمدی

نترس اصلا ترس نداره دردم نداره چون بعد عمل شیاف میزاری بعد عمل حتما جوراب واریس و کمر بند ببند،من ...

مرسی عزیزم ،من خیلی نگران شکمم هستم و اینکه میگن تا ۱۲ساعت تکون نخورید؟؟؟سوند میزارن درد داره؟آمپول بی حسی چی؟ببخشید یکم سوال هام زیادن ۹ماه فقط دنبال طبیعی بودم یهو ۵ روز دیگه سزارین میکنم 😑

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
2706