2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262983 بازدید | 29112 پست
سلام به همه مامانا صبور،زحمتکش،شب زنده دار و... چهارشنبه صبح که زایمان کردم عصری ساعت پنج مرخص شدم ...

سلام گلم...درباره سوالای اولت من اطلاعاتی ندارم...ولی سوال آخرتو باید بگم باهربار شیردهی و میک زدن نینی،رحم شروع به انقباضایتی میکنه که به جمع شدن کاملش و برگشتنش به حالت قبل بارداری مربوط میشه..همینطور با این انقباضا دیواره های ساخته شده واسه تقویت نگهداری نینی توی رحم هم ریزش میکنه و بیشتر خونریزی هم به همین خاطره...نگران نباش..توی هفته ی اول کاملا طبیعیه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بردم امروز درمانگاه دکتر گفت علائمش شبیه رفلاکسه بهش رانیتیدین داد  یه کم بهتر شد تورو خدا براش ...

انشالله بهتر بشه عزیزم

نی نی ماهم همش درحال زور زدنه بخاطرهمین۵دقیقه میخوابه منم توی دلم پشت بخیه هام خیلی درد دارن نمیتونم از دل درد راه برم نمیدونم چیکارکنم

سلام 

من دخترم ۴۳ روزش شد

یه هفته پیش پریود شدم

کیا مثل من پریود شدن؟

من زایمان اولمم درست یه ماه بعدش پریودهام شروع شد😪

دلم میخواست یه چند ماهی از پریود خلاص بشم ولی زهی خیال باطل😑

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
مامانا شربت رانیتیدین خواب اوره؟؟؟؟ من دیشب به نیلی دادم همش مسته خوابه

خداروشکر شربت بهش ساخته لابد

من همش فکرم پیش شماس

ان شاءالله  دیگه خوب خوب میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2706